تماس با مدیر
شنبه, ۵ خرداد , ۱۳۹۷


اعتراض جواد رضویان به سریال های ماهواره!

اعتراض جواد رضویان به سریال های ماهواره!

جواد رضویان می گوید: من در خانه ام ماهواره ندارم ولی شنیدم سریال ما دقیقا همزمان با یک سریال بسیار پرمخاطب ماهواره ای پخش می‌شود و این موضوع به پخش سریال ما لطمه وارد کرده و باعث دیده نشدن سریال ما شد.

 رضا ابراهیمی تهیه‌کننده سریال «خروس» به تازگی در گفت وگویی با مهر در توجیه آمار پایین مخاطبان سریالش با غیرواقعی خواندن نظرسنجی صداوسیما گفته است: تهیه کننده‌ای چندین نفر پیک موتوری را استخدام کرده تا از کافی نت های تهران وارد سیستم نظرسنجی بشوند و به سریالش رای بدهند یعنی چه؟ روابط عمومی ما سالم بوده و نمی خواهد کارهای ناشایستی بکند پس به روی جلد مجلات نخواهیم رفت.

سریال ما دقیقا همزمان با یک سریال بسیار پرمخاطب ماهواره ای پخش می‌شود

همچنین جواد رضویان بازیگر این سریال مناسبتی با اعلام نارضایتی از زمان پخش سریال افزوده است: من در خانه ام ماهواره ندارم ولی شنیدم سریال ما دقیقا همزمان با یک سریال بسیار پرمخاطب ماهواره ای پخش می‌شود و این موضوع به پخش سریال ما لطمه وارد کرده و باعث دیده نشدن سریال ما شد.

می دانید چقدر به من سخت گذشته تا بتوانم جلوی جواد‍ رضویان گذشته را بگیرم؟!

رضویان در پخش دیگر این گفت وگو با تاکید بر این نکته که قرار نبود این سریال خنده دار شود گفته است: یکی از دوستان نقدی نوشته بود که وقتی آدم قیافه جواد رضویان و حمید لولایی و یوسف تیموری را کنار هم می بیند خود به خود توقع خنده دارد. به نظر من این توقع تا زمانی درست بود که همان دوستان ما را بمباران کردند که نمی خواهید رویه تان را تغییر بدهید؟ می دانید چقدر به من سخت گذشته تا بتوانم جلوی جواد‍ رضویان گذشته را بگیرم؟!

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017