تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۶ مرداد , ۱۳۹۹


کلاسهای آموزش مدرسان زبان انگلیسی در تهران توسط IDPIELTS

کلاسهای آموزش مدرسان زبان انگلیسی در تهران توسط IDPIELTS

آموزش مدرسان زبان انگلیس

 

برای تلاش در جهت افزایش تلاش و آشنایی بیشتر با IELTS در ایران  IDPIELTS با همکاری موسسه ایرسافام اولین برنامه تربیت مدرس IELTS را از ۱۰ ژانویه تا ۳ ژانویه در تهران برگزار کرد.

 

این دوره ۴ روزه با هدف آماده سازی معلم های زبان انگلیسی برای آموزش IELTS توسط IDP خاورمیانه و با تلاش مارلین کلییند و آنا هاسپر مدرسان بین المللی برگزار شد.

این دوره چهار مهارت آیلتس را مرور کرد و معلمان را اطلاعات با ارزش ای در رابطه با نحوه تدریس آیلتسو منابع مورد نیاز آنها آشنا کرد.

در مجموع ۳۰ معلم شرکت کرده که در نهایت همه آنها  گواهی تکمیل دوره را دریافت نموده اند.

بازخورد دریافت شده از معلم ها بسیار مثبت بوده و۱۰۰% آنها این دوره را بسیار مفید دانستند.

IDP  یکی از برگزار کنندگان آزمون IELTS و در حال حاضر تنها برگزار کننده آزمون IELTS در ایران در ۵ مرکز می باشد. امتحان آیلتس در بیش از ۹۰۰۰ سازمان در جهان برای ادامه تحصیل ، کار ، مهاجرت مورد تایید است. بیش از ۲٫۷میلیون متقاضی در سال ۲۰۱۵ در این آزمون شرکت کرده اند.

علاوه بر برگزاری آزمون های جنرال و آکادمیک ، موسسه ایرسافام تنها برگزار کننده امتحان آیلتس UKVI و Life Skills در ایران می باشد.

موسسه ایرسافام همچنین شریک رسمی خدمات اعزام دانشجوی شرکت IDP برای دانشجویانی است که متقاضی تحصیل در ۵ مقصد استرالیا ، انگلیس ، آمریکا ، کانادا و نیوزلند می باشد.

IDP با داشتن ارتباط با دانشگاه ها و موسسات در این مقاصد و شبکه ای بیش از ۱۰۰ دفتر در استرالیا توانسته بیش از ۴۰۰ هزار دانشجو را برای ادامه تحصیل به این دانشگاها اعزام کند.

 

برای اطلاعات بیشتر لطفاً با موسسه ایرسافام تماس بگیرید.                   ۱۳- ۲۲۲۴۶۷۱۰(۲۱)-۰۰۹۸

وبگردی
Copyright 2007 - 2019