تماس با مدیر
یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۳۹۷


خانه رویاهای ” کتی پری”+تصاویر

خانه رویاهای ” کتی پری”+تصاویر

“کتی پری” خواننده مشهور هالیوودی خانه ای که قرار بود بعد از ازدواج نافرجامش به آنجا نقل مکان کند را فروخت. او که در سال 2010 با “راسل برند” کمدین نه چندان خوشنام هالیوودی ازدواج کرد ظرف 14 ماه از او جدا شده و زندگی جدیدی را آغاز کرد.

وی این که این خانه بزرگ را که خانه رویاهایش مینامید به قیمت 6.5 میلیون دلار برای فروش گذاشته است. گفته میشود از زمان طلاق او تا کنون این عمارت فوق العاده بزرگ در منطقه هالیوود لوس آنجلس خالی از سکنه بوده است.
بنابر گزارشات ” هیدی کلوم” سوپر مدل معروف هالیوود که تازه از همسرش جدا شده است خواهان این ملک است. این مدل آلمانی تبار در حالی دیده شد که به همراه 4 فرزند و معشوقش برای بازدید از این عمارت رفته بود.
این عمارت در سال 1921 ساخته شده است و در سال 2001 تغییراتی در آن حاصل شد. خواننده 28 ساله صاحب این عمارت میگوید قصد دارد با فروش آن تمام گذشته اش را رها کرده و به زندگی جدیدش فکر کند.او این روزها با هنرپیشه مطرح تلویزیونی امریکا ” ج
او اخیرا دو خانه بزرگ در لوس آنجلس خریداری کرده است. به نظر میرسد سرمایه گذاری در بازار مسکن این روزها از شیوه های جدید تجارت ستارگان غربی به شمار میرود.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017