تماس با مدیر
جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷


هوتن قلعه نویی در باشگاه بدنسازی

هوتن قلعه نویی در باشگاه بدنسازی

هوتن قلعه نویی پسر سرمربی تراکتورسازی برخلاف پدرش که این روزها استرس زیادی برای ساختن تیم جدیدش دارد، خوشحال و خندان به باشگاه می رود و با دوستانش وقت می گذراند.

عکس پسر قلعه نویی در باشگاه بدنسازی

عکس پسر قلعه نویی در باشگاه بدنسازی

 

اسم محمد هوتن قلعه نویی را حتما شنیده اید. فرزند خلف امیر قلعه نویی! خودش می گوید محمد بابا و هوتن مادرش است. همین شده که اسمش ترکیب جالبی از آب درآمده! محمد هوتن ۱۶ ساله ژنرال استقلالی ها. این روزها در سن و سال جالبی قرار دارد. سادگی در حرف هایش موج می زند اما اصرارش بر لوتی و با معرفت بودن هم چیزی است که به چشم هر کسی می آید.

پسر امیر قلعه نویی خیلی راحت از بالانشین بودن این روزهایش می گذرد و با افتخار از بچه نازی آباد بودن پدرش حرف می زند! در کل محمد هوتن پازل جالبی از زوایای مختلف شخصیت امیر قلعه نویی است. مجموعه همه این چیزها از گفت و گو با محمد هوتن، مصاحبه ای خواندنی می سازد.

کلا پسر قلعه نویی بودن به نفعت بوده یا به ضررت؟!

– این واقعا سوال سختی است! اگر از جنبه فوتبالی بخواهیم به این قضیه نگاه کنیم، من در کنار پدرم مشاوره های مربی را دارم که هر کس ندارد. اگر خیلی راحت به اردوی بزرگسالان می روم و با آنها تمرین می کنم به خاطر این است که پسر امیر قلعه نویی ام اما خب خیلی وقت ها هم این پسر قلعه نویی بودن به ضررم بوده. من در جوانان استقلال خیلی تلاش می کنم و در حال حاضر یکی از خوب های تیم هستم اما مثل روز برایم روشن است که اگر کمی زودتر از موعد به بزرگسالان بروم یا به تیم ملی دعوت شوم، همه می گذارند به حساب پسر قلعه نویی بودنم. علی دوستی سرمربی تیم ملی نوجوانان دوست قدیمی و صمیمی پدرم است. به خاطر همین موضوع هنوز به تیم ملی دعوت نشده ام خیلی ها می گویند دوست پدرت به تیم ملی دعوتت می کند.

در کارهای غیرفوتبالی چطور؟! تا حالا به خاطر قلعه نویی بودنت کارت راه نیفتاده؟

– خب چرا. همیشه سعی کرده ام بابت قلعه نویی بودنم امتیازی نگیرم، نه اینکه دوست نداشته باشم اما یک وقت هایی خجالت می کشم. معمولا هر جایی که می روم و من را می شناسند مردم به من لطف می کنند و هوایم را دارند. البته وقت هایی هم که با پدرم هستیم، این محبت ها بیشتر است و خیلی از مردم در برخوردهایشان خجالتمان می دهند.

اما این ماجرا روی دیگری هم دارد. رفتارپرسپولیسی ها با شما چطور است؟

– باور کنید خیلی وقت ها پرسپولیسی ها هم با ما خوش برخوردند و کارمان را راه می اندازند.

برخورد پدرت با تیپ هایی که می زنی چطور است؟

– من کلا زیاد اهل تیپ زدن و این چیزها نیستم. حتی خیلی وقت ها از دوستان دیگرم ساده تر می گردم اما پدرم هم زیاد با اینطور چیزها کاری ندارد چون نصیحت هایش را قبلا به من کرده. او همیشه به من می گوید سعی کن همیشه ساده باشی تا ماندگار شوی. پدرم حتی برایم مثال بازیکنانی مثل مجتبی جباری، مسی و فیلیپ لام را می زند. بابا همیشه می گوید زیادی توی چشم بودن آدم را خراب می کند.

اما یک بار یکی از روزنامه ها نوشته بود که پدرت با مدل موهایت مشکل دارد.

– اتفاقا آن روزنامه را دیدم. آنها حتی عکس من را دستکاری و طوری دور سرم را سفید کرده بودند که کلا مدل موهایم عوض شده بود اما واقعا قضیه آن چیزی نبود که آنها نوشته بودند، ضمن آنکه اگر پدرم با من مشکلی داشته باشد که نمی آید جلوی مردم و خبرنگاران جار بزند.

حالا وقت هایی که نصیحتت می کند به حرف هایش گوش می کنی؟

– بله، چون می دانم او بد من را نمی خواهد و دوتا پیراهن بیشتر از من پاره کرده است.

یعنی تا حالا نشده بگویی نسل شما با ما فرق می کندت و جلویش بایستی؟

– تفاوت نسل که هست اما هر وقت نزدیک است که کار اشتباهی انجام دهم، به این فکر می کنم که پدر من آدم معروفی است و خیلی زحمت کشیده تا به اینجا رسیده. پس خیلی نامردی است اگر من کاری بکنم و پدرم را سر زبان ها بیندازم. همیشه تلاشم این بوده تا کاری نکنم که پدرم شرمنده رفتار غلط من شود.

تا حالا به این فکر کردی که اگر پدرت امیر قلعه نویی نبود الان استقلالی بودی یا پرسپولیسی؟

– واقعیت این است که من از وقتی چشم باز کرده ام و راه رفتن یاد گرفته ام،دور و برم حرف از استقلال بوده. زمانی که تازه از فوتبال سر درآوردم و به آن علاقه مند شدم، پدرم بازیکن استقلال بود و من فقط طرفدار تیم پدرم بودم. اما حالا با اینکه استقلالی هستم سعی می کنم روی تیمم تعصب کورکورانه نداشته باشم. مثلا علی کریمی بازیکن محبوب من است و برایم مهم نیست که او پرسپولیسی است.

یعنی علی کریمی را بیشتر از فرهاد مجیدی دوست داری؟

– بحث دوست داشتن جداست. آقا فرهاد یکی از اسطوره های من است ولی سبک فوتبال این دو نفر با هم تفاوت دارد. مجیدی را در سبک خودش دوست دارم و برای فوتبال کریمی به شکل دیگری احترام قائلم.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017