تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۰ آذر , ۱۳۹۹


خبر بازداشت هدیه تهرانی در روز سیزده به در

خبر بازداشت هدیه تهرانی در روز سیزده به در

همزمان با سیزدهم فروردین که روز طبیعت است و ایرانیان در این روز به دل طبیعت می زنند تعدادی از مخالفان با حیوان آزاری که پیشتر از طریق یک سری کمپین مجازی با یکدیگر آشنا شده بودند یک دورهمی را در میدان بهارستان تجربه کردند.

حاضران این دورهمی که در سکوت کامل برگزار شد پلاکاردهایی را در دست داشتند که در آن مخالفت با حیوان آزاری به چشم می خورد.
حاضران این دورهمی با حضور مأموران انتظامی پراکنده شدند و به سمت پارک لاله رفتند.

هدیه تهرانی بازیگر سینما و سوسن پرور بازیگر تلویزیون از جمله حاضران در این تجمع بودند که گویا توسط نیروی انتظامی بازداشت شدند.

این بازداشت صرفا برای ارائه پاره ای توضیحات بوده و خیلی زود هر دو نفر آزاد شده اند.

بازداشت هدیه تهرانی در پارک لاله یک سوتفاهم کوچک بود که زود هم حل شد ولی خوب در بین خبر های زرد سینما و مطبوعات حواشی زیادی را ایجاد کرد

هدیه تهرانی در روز سیزده بدر

طبق پیگیری های ما با مسئولان پارک لاله این تجمع بدون مجوز بوده و ماموران نیروی انتظامی قصد پراکنده کردن افراد حاضر را داشتند و هیچ کس دستگیر نشده است اما خبرنگار ما برای کسب اطلاعات پیگیر این قضیه خواهد بود.
پیش از این نیز هدیه تهرانی در تجمع های خیابانی حضور داشته که از جمله آن می توان به تجمع اعتراضی مقابل سازمان حفاظت از محیط زیست اشاره کرد.

 

هدیه تهرانی (متولد ۴ تیر ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر سینمای ایران است. وی همچنین در زمینه عکاسی و ورزش تای چی چوان فعالیت دارد. او برنده دو سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر می‌باشد.

 

اولین بار وی برای بازی در فیلم روز واقعه انتخاب شد، اما بعدها لادن مستوفی جای او را گرفت. کیانوش عیاری هم او را برای بازی در بودن یا نبودن انتخاب کرد که بعدها عسل بدیعی به جای او برگزیده شد. اما سرانجام مسعود کیمیایی او را برای فیلم سلطان انتخاب کرد و هدیه تهرانی وارد سینمای حرفه‌ای شد. بازی‌های راحت و روان او در فیلمهای غریبانه و به خصوص شوکران تحسین منتقدان را برانگیخت. یکی از بهترین نقش آفرینی‌اش که منجر به دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر و تندیس زرین جشن خانهٔ سینما شد و تحسین نویسندگان و منتقدان را در پی داشت، بازی بیادماندنی او در چهارشنبه سوری بود. مجله همشهری جوان، بعد از مهناز افشار وی را به عنوان دومین بازیگر زن پول‌ساز دهه هشتاد خورشیدی انتخاب کرد.

جوایز و افتخارات

  • نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم هفت دقیقه تا پاییز (۱۳۸۸)
  • برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم چهارشنبه سوری از دهمین جشن خانه سینما (۱۳۸۵)
  • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و چهارمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم چهارشنبه سوری (۱۳۸۴)
  • برنده جایزه از جشنواره بین‌المللی فیلم پیونگ یانگ برای بازی در فیلم پارتی (۱۳۸۱)
  • برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از هفدهمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم قرمز (۱۳۷۷)

حقیقتی جالب از هدیه تهرانی

آن‌طور که خودش در مصاحبه‌ای گفته هیچ وقت به صورت جدی و عاشقانه پیگیر بازیگری نبوده است ولی به هرحال برایش جذابیت داشته است؛ جذابیتی که دنیای نمایش به هر شکل آن برای همه دارد. به گفته خودش پدرش خیلی فیلم می‌دیده و همیشه او را هم با خودش به سینما می‌برده و در ضمن پدرش جسته گریخته کار تئاتر هم می‌کرد. جالب است بدانید مادربزرگ او در ۳۰ سالگی در یک فیلم هم بازی کرده است. اولین بار که قرار بود بازیگری را شروع و بازی در سلطان را قبول کند با پدرش مشورت می‌کند و در مجموع پدرش نه خیلی موافق بود و نه خیلی مخالف و مثل همیشه تصمیم نهایی را به خودش واگذار می‌کند. تهرانی درباره حضور در سینما در گفت‌وگویی گفته است: خیلی برایم پیش می‌آمد که دست‌اندرکاران سینما برای بازی در فیلمی دعوتم می‌کردند. چند تا از آشناها و بستگان ما مثل ناصر تقوایی و اکبر عالمی هم گاهی چنین پیشنهادهایی می‌کردند و این قضیه چندان برایم ناآشنا نبود

 

عکس های جذاب هدیه تهرانی

عکس های دیده نشده هدیه تهرانی

عکس های دستگیری هدیه تهرانی

هدیه تهرانی کنار محسن تنابنده

 

شوهر هدیه تهرانی فیلم بردار است

همسر هدیه تهرانی

عکس های دیده نشده از هدیه تهرانی و شوهرش

هدیه تهرانی و همسرش

وبگردی
Copyright 2007 - 2019