تماس با مدیر
چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹


اسم های خطرناک در میان بازیگران+عکس

اسم های خطرناک در میان بازیگران+عکس

اسم های خطرناک

اسم های خطرناک در میان بازیگران+عکس

هر ساله مک آفی (McAfee) لیستی از اسامی ۱۰ ستاره مشهور دنیا منتشر می کند که تایپ کردن نام آنها در موتورهای جستجوی اینترنتی به احتمال زیاد منجر به حمله بدافزارها مخفی، اسپم ها، برنامه های جاسوسی یا ویروس ها می شود.

 

به گفته مک آفی، لیلی کالینز، دختر فیل کالینز نوازنده، در صدر لیست خطرناک ترین ستاره های سال ۲۰۱۳ قرار دارد که تایپ کردن نام او در گوگل یا بینگ یا یاهو، ۱۴٫۵ درصد خطر آلوده شدن سیستم کاربر به ویروس را دارد. دومین رتبه به آوریل لاوین تعلق دارد که ریسک آلودگی کامپیوتر با تایپ نام او ۱۲٫۷ درصد است. نفر بعدی در این لیست ساندرا بولاک است که ۱۰٫۸ درصد ریسک دارد.

 

گذشته از آگاهی از میزان خطرناک بودن نام هر ستاره، این چارت ها و لیست های سالانه، سنجه خوبی برای آگاهی از فرهنگ مردمی و نحوه سوءاستفاده هکرها از علایق و ترجیحات مردم است.

هیچکدام از ستاره های سال ۲۰۱۲ این لیست از جمله اما واتسون (نفر اول لیست سال ۲۰۱۲)، جسیکا بیل، ایوا مندز، سلنا گومز و مگان فاکس در لیست امسال نبودند.

پائولا گریو، رئیس بخش پژوهش امنیت وب در مک آفی توضیح می دهد: «مصرف کننده امروزی اغلب از ریسک های امنیتی در هنگام جستجوی نام ستاره ها، اخبار سرگرمی، تصاویر و ویدئوهای آنلاین ناآگاه است و ایمنی را فدای سرعت و دسترسی می کند. مجرمین سایبری برای مصرف کنندگان معتاد به اخبار دست اول، طعمه می گذارند و آنها را به سوی سایت های ناامن می کشانند تا بتوانند کامپیوترها و دستگاه های آنان را آلوده کنند و داده های شخصی آنها را بدزدند.»

لیست کامل مک آفی برای سال ۲۰۱۳ از این قرار است:

۱٫ لیلی کالینز، ریسک: ۱۴٫۵ درصد

۲٫ آوریل لاوین، ریسک: ۱۲٫۷ درصد

۳٫ ساندرا بولاک، ریسک: ۱۰٫۸ درصد

۴٫ کیتی گریفین، ریسک: ۱۰٫۶ درصد

۵٫ زوئی سالدانا، ریسک: ۱۰٫۵ درصد

۶٫ کیتی پری، ریسک: ۱۰٫۴ درصد

۷٫ بریتنی اسپیرز، ریسک: ۱۰٫۱ درصد

۸٫ جان هم، ریسک: ۱۰٫۰ درصد

۹٫ آدریانا لیما، ریسک: ۹٫۹ درصد

۱۰٫ اما رابرتز، ریسک: ۹٫۸ درصد.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019