تماس با مدیر
شنبه, ۲۸ مهر , ۱۳۹۷


واکنش خوب حمید استیلی به صحبت‌های جنجال‌ساز دخترش در تلویزیون

واکنش خوب حمید استیلی به صحبت‌های جنجال‌ساز دخترش در تلویزیون

حمید استیلی به حرف‌های دخترش در برنامه زنده تلویزیونی واکنش نشان داد. اخیرا شبکه یک برنامه ای با موضوع دهه کرامت و روز دختر با نام «فیروزه» پخش کرد که در این برنامه میهمانان زیادی دعوت شدند. حرف‌های دختر حمید استیلی در این برنامه شنیدنی بود.

حمید استیلی در این خصوص حرف‌های دخترش گفت: هرگز به دخترانم یاد نداده ام که دروغ بگویند و طبق اصولی که تربیت شده اند در تلویزیون صحبت کردند.
در این برنامه که با حضور حمید استیلی و دخترش و دختران سیدمهدی سیدصالحی برگزار شد، یکی از دختران استیلی در پاسخ به سوال مجری در مورد اینکه تاحالا شده پدرش ببازد یا خیر گفت:«چند وقت پیش چهاربرگ بازی کردیم، پدرم باخت و پولش را نداد!».
جمله دختر استیلی و اشاره او به چهاربرگ عکس العمل سریع مجری را در پی داشت و او از این دختر کم سن و سال خواست که مسائل خانوادگی را روی آنتن زنده مطرح نکند!
دختر دیگر حمید استیلی نیز در داغ کردن برنامه زنده شبکه اول دست کمی از خواهرش نداشت. او در ادامه افشاگری کارتی خواهر بزرگترش به این نکته اشاره کرد که خوشحال می شود که پدرش در مدرسه به دنبالش برود. زیرا ماشین او مدل بالاست و والدین سایر بچه ها چنین ماشین هایی ندارند!

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017