تماس با مدیر
جمعه, ۲۹ تیر , ۱۳۹۷


مجری زن 20 سال پیش رادیو با خونه زندگی در تلویزیون + تصاویر

مجری زن 20 سال پیش رادیو با خونه زندگی در تلویزیون + تصاویر

سری جدید برنامه‌ی «خونه زندگی» با اجرای مجری‌ای روی آنتن می‌رود که 20 سال پیش در جمع کودکانی بود که برنامه «سلام کوچولو»ی رادیو با اجرای آنها در کنار عذرا وکیلی – هنرمند پیشکسوت عرصه صدا – پخش می‌شد.

مژده لواسانی – مجری برنامه «خونه زندگی» با بیان اینکه سری جدید «خونه زندگی» همزمان با روز دختر به روی آنتن رفت، گفت: این برنامه یک جشن تلویزیونی بود که در آن سعی کردیم روز دختر را همچون مناسبت‌های روز پدر و مادر جا بیندازیم.

وی در ادامه هدف از ساخت این برنامه که هر روز ساعت 11 و 40 به روی آنتن می‌رود را یادآوری کردن نقش دختر در خانواده و نشان دادن سبک موفق زندگی ایرانی دانست.

لواسانی همچنین از حضورش در مستند «چادر مشکی» گفت و اظهار کرد: از دو سال پیش زمانی که در شبکه پنج بودم، این برنامه به من پیشنهاد شد که در آن حضور داشته باشم و درباره‌ی چادر به عنوان یک ارزش صحبت کنم. انتقاد من به عزیزانی بود که چادر را بی‌ارزش می‌کنند و بر اساس معیار و سلیقه خودشان برخورد می‌کنند. گفتن این مساله که عزیزانی که حتی در تلویزیون هستند اما بیرون از آنتن، چادری نیستند‌؛ حرف زدن درباره‌ی این مسائل از دغدغه‌هایم بود.

وی ادامه داد: آن چیزی که پخش شد با وجود اینکه کم بود، اما زمانی که روی سایت این برنامه قرار گرفت، میزان بازدیدی که از آن شد آمار بسیار بالایی بود و نشان داد که مردم مباحث و مسائل مربوط به چادر مشکی را دوست دارند.

این مجری با بیان اینکه برخی چادر را افتخار و ارزش نمی‌دانند،‌ اظهار کرد: چادر برای من یک پوشش و یک باور است. در این برنامه حضور پیدا کرده بودم از دغدغه‌ها حرف بزنم اما بخش‌هایی از این گفت و گو حذف شد در صورتی که محتوایی که حذف شد مسائل مربوط به چادر به عنوان یک ارزش بود.

اولین فعالیت هنری این مجری حضور در برنامه «سلام کوچولو» در سه – چهار سالگی بود.

لواسانی از خردسالی با برنامه رادیویی «سلام کوچولو» اجرا را آغاز کرده است. «بچه‌های انقلاب» و «بوی گلِ آفتاب» از دیگر اجراهای رادیویی این مجری است.

«به خانه برمی‌گردیم»، «روز از نو» و «عصر خانواده» نیز برنامه‌های تلویزیونی است که او اجرایشان را عهده‌دار شده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017