تماس با مدیر
سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۳۹۷


سایت استخدام پرداد ، جدیدترین آگهی و اخبار استخدامی کشور

سایت استخدام پرداد ، جدیدترین آگهی و اخبار استخدامی کشور

آگهی استخدام ، معرفی سایت استخدام پرداد ، یکی از معتبرترین سایتهای فعال اشتغال که علاوه بر انتشار آخرین اخبار و استخدام های روز خارجی و داخلی از جمله استخدام در بانک ها ، سازمان ها ، نهادهای دولتی و خصوصی و حتی شرکت های کوچک خدمات منحصر بفردی ای به کارفرمایان و کارجویان تمام مقاطع تحصیلی در سراسر کشور ارائه می دهد بپردازیم.

همواره یکی از بزرگترین مشکلات کشور مسئله بیکاری بوده است و یکی از دغدغه های مهم همه دولت ها و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی رفع این معضل جدی می باشد، به طوریکه رفع این مشکل اساسی جوانان و کشور به یکی از اصلی ترین وعده های نامزد های ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی در ایام تبلیغات انتخاب ها تبدیل شده است.

محمد اکبرنیا مدیرکل هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت کار به ثبت نام حدود ۳۲۰ هزار نفر کارجو در کاریابی‌های سراسر کشور اشاره کرد و گفت: از این تعداد حدود ۱۰۲ هزار نفر به کار گمارده شده اند که ۳۲ درصد آنها تحصیلات دانشگاهی داشتند.

مدیرکل هدایت نیروی کار و کاریابی‌های وزارت کار در ادامه افزود : از تعداد مشغول به کار شده ۷۲ درصد آقایان و ۲۸ درصد خانم ها هستند که حدود ۳۳% در مقطع تحصیلی دیپلم ۳۰% درصد زیر دیپلم و ۳۲% تحصیلات عالی و دانشگاهی دارند.

راه‌اندازی سایت‌ های فعال در حوزه کاریابی یکی از اتفاقاتی قابل توجهی است که در چند سال اخیر توانسته به صورت تخصصی قدم‌هایی در کاریابی افراد بردارد.

با رشد تکنولوژی در کشور عزیزمان ایران سایت های اینترنتی کمک بسیار شایانی به جویندگان شغل داشته است سایت‌هایی که از ۲ امتیاز برخوردارند ؛ نخست اینکه سایت استخدام و کاریابی است و دوم آنکه نیروی آماده به کار معرفی می‌کند که سایت استخدام پرداد یکی از قدرتمندترین سایت‌هافعال در این زمینه به شمار می‌رود به طوری که از یک سو افراد جویای کار با اعلام علاقمندی‌ها و مهارت‌های خود رزومه خود را در سایت قرار می‌دهند و از سوی دیگر کارفرمایان می‌توانند علاوه بر درج آگهی استخدام، از میان رزومه‌های ثبت شده افراد، نیروی متخصص مورد نیاز خود را جذب کنند.

مجوز از دو وزارتخانه “تعاون ، کار و رفاه اجتماعی” و “فرهنگ و ارشاد اسلامی” را می‌توان یکی از امتیازات این سایت کاریابی عنوان کرد.

کاربران سایت استخدام پرداد این اطمینان خاطر را داشته باشند که این سایت علاوه بر انتشار جدیدترین اخبار و استخدام های روز دولتی و غیردولتی از امنیت باالایی برخوردار است ، از نکات بارز سایت استخدامی پرداد که در دیگر سایت‌های کاریابی نه تنها کمتر بلکه اصلاً مشاهده نمی‌شود، وجود بازرسان نامحسوس با پوشش کارجو و کارفرما است؛ ایده‌ای که باعث می‌شود سلامت محیط و ارتباطات کاربران به صورت کاملاً نامحسوس رصد و در صورت کوچکترین تخلفی برخوردی جدی صورت پذیرد.

جهت مراجعه به سایت استخدام پرداد لطفا از لینک زیر استفاده کنید

http://estekhdam.pardad.ir

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017