تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۷


عکس الهام عرب مدلینگ معروف کنار خواهرزاده اش در رستوران

عکس الهام عرب مدلینگ معروف کنار خواهرزاده اش در رستوران

الهام عرب با انتشار عکس هایی صفحه شخصی اش را بروز کرد.

در عکس اول الهام عرب در کنار خواهر زاده اش دیده می شود و در عکس دوم, او عکسی از یک غذای عربی منتشر کرده است که بعنوان سحری در ماه رمضان مصرف می شود.

عکس و متن های منتشر شده توسط الهام عرب:

وقتی خواهرزادت عشقت باشه

همه جا باهاش بهت خوش میگذره

 

الهام عرب و خواهر زاده اش

 

خواهرزاده الهام عرب مدل معروف

 

مدل دختر ایرانی بنام الهام عرب رو همه میشناسن، مدلی که در برنامه محبوب تلویزیونی “ماه عسل”  احسان علیخانی که ویژه ماه رمضان  ساخته شده بود جنجال آفرین شده بود، داوطلب پشیمان شده مدلینگ با حضور در جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران با قضات دادسرای جرائم رایانه‌ای به ماجرای جذب خود به این فعالیت پرداخت.

رنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی فکرش را هم نمیکرد که الهام عرب را که به عنوان میهمان بر سر سفره افطار ماه رمضان مردم ایران دعوت کرده است تا شروع ماه رمضان سال بعد اعترافات تلخی از کار مدلینگ انجام دهد .

در جلسه دادستان عمومی و انقلاب تهران با قضات دادسرای جرائم رایانه‌ای در راستای افشای پروژه مدلینگ، داوطلب پشیمان شده مدلینگ به نام الهام حضور داشت که طی اظهاراتی به ماجرای جذب خود به این فعالیت اشاره کرد و به کسانیکه علاقه دارند که وارد این فعالیت شوند تاکید کرد که به تبعات ناشی از این فعالیت بیشتر فکر کنند چرا که ورود به این شبکه ها شاید به دست خود شخص باشد اما خارج شدن از آن اینگونه نیست

 

مدلینگ الهام عرب

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017