تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۰


خرید آنلاین بلیط هواپیما را به چه صورت انجام دهیم؟

خرید آنلاین بلیط هواپیما را به چه صورت انجام دهیم؟

بلیط هواپیما

 

خرید بلیط هواپیما اولین موضوعی ست که بعد از فکر کردن به سفر به ذهن ما می رسد و پس از آن چند سوال در ذهن ما مطرح می شود : خرید بلیط هواپیمای خارجی و یا داخلی چطور، ازکجا و به چه صورت؟

آیا زمانی را برای مراجعه به آژانس های هواپیمایی اختصاص دهیم و یا از آن زمان برای جستجوی اینترنتی در مورد جذابیت ها و مکان های دیدنی سفر مورد نظر ،استفاده کنیم  و خرید آنلاین بلیط هواپیما را به عنوان بهترین راه جهت جلوگیری از اتلاف وقت انتخاب نماییم ؟

و آیا بهتر نیست  هزینه ی رفت و آمد به آژانس های مسافرتی را  صرف خرید یا تفریح در سفر نماییم؟

 

با کمی حساب و کتاب ، خرید آنلاین بلیط هواپیما را به گزینه های دیگر ترجیح می دهیم و با جستجوی عبارات : خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیمای خارجی  و یا جستجوی عبارتی در مورد مقصد خاصی که در نظر داریم مثلاً : خرید بلیط هواپیمای چین ، می توانیم با تعداد زیادی از سایت های خدمات دهنده بلیط اینترنتی روبرو شویم.

سوالی که پیش می آید این است که ” کدام سایت را انتخاب کنیم ؟ “.

 

من در اولین تجربه ی خرید بلیط آنلاین هواپیما متوجه شدم که بعضی ازسایت ها، نماد اعتماد الکترونیکی دارند که نشان دهنده ی مورد تایید بودن سایت توسط سازمان های مرتبط با ارائه ی خدمات آنلاین می باشد.

پس از بررسی چند سایت معتبر، سایت سفرنیک با دسترسی آسان به اطلاعات ، مراحل ساده تا خرید بلیط ، سرعت بالای پاسخ دهی سایت و طراحی زیبای سایت در نظر اول توجه ام را جلب کرد. دیگر اینکه سایت سفر نیک تمامی پروازهای سیستمی و چارتری برای تمام مسیرهای داخلی و خارجی با خطوط هواپیمایی بسیار متنوع را دارا بود واین موضوع جهت مقایسه ی پروازها برایم بسیارمهم بود.

بنابراین اقدام به خرید بلیط هواپیمای چین از سایت سفر نیک نمودم .درحال انجام مراحل خریدبلیط ،  جهت اطمینان بیشتر با شماره تلفن ذکر شده در سایت (۶٣٠٢-٠٢١) تماس گرفتم و متوجه شدم می توانم ویزای چین و هتل را با قیمت بسیارعالی وارزان در سفرنیک خریداری نمایم.

همچنین در باشگاه مشتریان سفرنیک عضو شدم که می توانم از تخفیف ها و جشنواره های فروش سایت مطلع شوم .

 

ما می توانیم لذت بخش ترین تجربه ی گردشگری و سفر خود را با یک شروع خوب همراه کنیم و تجارب سفر خود را برای دیگران بازگو کنیم و آن ها را در این تجربه ی زیبا شریک نماییم.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019