تماس با مدیر
پنج شنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۰


سایت تخصصی صنعت ساختمان و معرفی کارگاه های آموزشی عمران و معماری

سایت تخصصی صنعت ساختمان و معرفی کارگاه های آموزشی عمران و معماری

سایت تخصصی صنعت ساختمان

 

ساختمان آنلاین جامع ترین و تخصصی ترین سایت در زمینه صنعت ساختمان می باشد که هدف اصلی این سایت اطلاع رسانی کامل و دقیق اخبار بازارمسکن و رویدادها، ارائه و گردآوری آموزش ها و مقالات تخصصی و مورد نیاز فعالان صنعت ساخت و ساز و معرفی برترین برندهای فعال در حوزه های مختلف این صنعت رو به رشد و گسترده در کشور ازجمله مجریان و پیمانکاران ساختمانی می باشد. هم چنین این مجموعه، در نظر دارد با معرفی املاک شاخص کمک شایانی به سرمایه گذاران برای انتخاب بهتر گام بردارد.

دراین مسیر به جهت لزوم افزایش سطح کیفیت ساختمان های در حال ساخت، اقدام به معرفی نمایشگاه های داخلی و خارجی، همایش ها، کنفرانس ها، کارگاه ها و دوره های آموزشی نمودیم تا با فراهم نمودن امکان شرکت در این رویدادها، در ارتقا و سطح کیفی صنعت ساختمان نقشی ماندگار داشته باشیم.

همچنین، باتوجه به تعدد مهندسین و دست اندرکاران این صنعت لازم دانستیم نسبت به معرفی تولیدکنندگان، واردکنندگان، فروشندگان مصالح، سازندگان و مجریان ساختمانی معتبر و معتمد با سطح کیفیت مطلوب مشتریان اقدام نماییم،

سایت ساختمان آنلاین با فراهم کردن زمینه ای جهت ارتباط بین کارفرمایان و افراد متقاضی کار، سعی در معرفی بهتر فرصت های شغلی و انتخاب افراد متخصص دارد.

درکنار خدمات فوق، باتوجه به سابقه مهندسین این مجموعه، ساختمان آنلاین آمادگی ارائه مؤثرترین راه کارهای توسعه بازار در بازار داخل کشور عزیزمان و بازارهای بین المللی جهت ارتباطی فراتر، به شرکت ها و مجریان و تأمین کنندگان ساختمانی را دارد.

یکی از دغدغه های این صنعت استفاده از مصالح و متریال مناسب در پروژه های ساختمانی می باشد، که با امکان ارائه بروزترین مجلات خارجی مهندسی و مجلات داخلی در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی، اصول طراحی و سیستم های هوشمند ساختمان , ایمنی (HSE)، صنعتی سازی و ایمن سازی ساختمان، افراد علاقه مند به روش ها و تکنولوژی های نوین ساخت و ساز بتوانند با مراجعه به آن ها اطلاعات لازم را کسب نمایند.

سعی کرده ایم در بخش مجله تصویری با فراهم کردن مجموعه ای بی نظیر از تصاویر معماری و پروژه های ساختمانی، و همچنین فیلم های تخصصی، مستند و آموزشی مربوط به صنعت ساختمان، بتوانیم نقش بسزایی در آشنایی طراحان و مجریان ساختمانی با ایده ها و سبک های معماری جهان داشته باشیم.

یکی از مهمترین اهداف ما در در بخش مقالات آموزشی سایت ساختمان آنلاین، ارائه اصول مربوط به مباحث حقوقی، قراردادها و قوانین بیمه ای، مدیریت پروژه، تاسیسات برقی، تاسیسات مکانیکی , تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی و … است که این اصول از اولویت ها و ضروریات اجرای صحیح یک پروژه ساختمانی می باشد، دانش عمومی و کیفیت ساخت و ساز را افزایش دهیم و تاثیری در ارائه بهتر خدمات در حوزه ساخت و ساز داشته باشیم.

حتما با ما همراه باشید تا از آخرین دوره ها و کارگاه های آموزشی و آموزشگاه های مطرح صنعت ساختمان با خبر شوید. در انتها حتما سری به مرکز دانلود فایل و فروشگاه اینترنتی ساختمان آنلاین بزنید تا از محصولات جدید در دسته های تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی , معماری و نورپردازی، روش های اجرا و ساخت , طراحی سازه و ژئوتکنیک , امور فنی و قراردادها , تاسیسات برقی و مکانیکی ساختمان , آزمون های تخصصی نظام مهندسی و دادگستری , بانک آزمون نظام مهندسی , سوالات و اصول نقشه برداری و راهسازی مطلع شوید و نهایت استفاده را داشته باشید.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019