تماس با مدیر
یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۳۹۷


بازگشت دوباره برانکو ایوانکوویچ به ایران و مستقر شدن در منزل خودش

بازگشت دوباره برانکو ایوانکوویچ به ایران و مستقر شدن در منزل خودش

برانکو به ایران برگشت و صاحب خانه شد

 

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس پس از پایان مرخصی‌اش به ایران بازگشت.

برانکو ایوانکوویچ(Branko Ivanković) که پس از پایان فصل پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران برای گذراندن مرخصی تهران را به مقصد کشورش ترک کرده بود بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی (ره)  وارد تهران شد. به همراه برانکو دستیاران کروات او هم به ایران آمدند.

از زمانی که برانکو ایوانکوویچ هدایت تیم فوتبال پرسپولیس را برعهده گرفت به همراه دستیارانش به هتل المپیک رفت و در آنجا اسکان داشت اما پس از پایان فصل برانکو به کرواسی بازگشت تا دوران استراحتش را طی کند.

منزل شخصی برانکو ایوانکوویچ

عکس های جدید برانکو مربی پرسپولیس
برانکو صبح امروز پس از بازگشت به تهران دیگر به هتل المپیک نرفت و به منزل مسکونی که باشگاه برایش تهیه کرده بود رفت. باشگاه پرسپولیس ساختمانی را در نزدیکی ورزشگاه درفشی‌فر برای سرمربی پرسپولیس و دستیارانش تهیه کرده به طوری که هر کدام از آن‌ها یک واحد مسکونی در این ساختمان در اختیار دارند.

نخستین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس شنبه ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود.

عکس های جدید برانکو مربی پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ (۲۸ فوریه ۱۹۵۴، کرواسی) بازیکن سابق و مربی فوتبال کروات است. برانکو سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال ۲۰۰۶ بود. او همچنین تیم فوتبال امید ایران را در بازی‌های آسیایی ۲۰۰۲ قهرمان کرد.

عکس های جدید برانکو مربی پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ نامی آشنا برای ایرانی‌ها است، تیم ملی ایران با هدایت وی در سال ۲۰۰۶ برای سومین بار به جام جهانی فوتبال صعود کرده است. وی متولد ۱۹۵۴ «چاکوتس» یوگسلاوی سابق است،«برانکو» در دوران بازیگری در پست هافبک بازی کرده و مهم‌ترین باشگاهی که در آن توپ زده است «دینامو زاگرب» است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017