تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۷


بیانسه تمامی طرفدارانش را غافلگیر کرد + عکس

بیانسه تمامی طرفدارانش را غافلگیر کرد + عکس

 

وقتی بیانسه خوانند معروف ۳۲ ساله هالیوودی تصاویر مدل موی جدید خود را برای هوادارانش به نمایش گذاشت باعث غافلگیر شدن آنها شد. سالهاست که همه عادت دارند بیانسه را با موهای بلند ببینند و زمانیکه او در یک ویدئوی ضبط شده اعلام کرد قصد دارد تغییراتی در موهایش ایجاد کند همه تصور میکردند او احتمالا رنگ موهایش را تغییر خواهد داد و یا موهای مجعد اوجای خود را به موهایی لخت خواهند داد اما مدل موی کوتاه و پسرانه او تنها چیزی بود که هیچ کس تصورش را نمیکرد.

خانم “کیم کیمبل” آرایشگر مخصوص بیانسه در مصاحبه اش اعلام کرده است: سالهاست از موهای ضخیم و زیبای این ستاره محبوب محافظت میکنم و آنها را مثل موهای خودم دوست داشتم. این موهای ضخیم و براق آرزوی هر کسی است. او میداند برای یک ستاره چقدر مشکل است که دوباره موهای خود را بلند کند ، ما برای این موها زحمت زیادی کشیده بودیم. اوبا این کار نشان داد تا چه اندازه به دنبال تغییر است.

وی ادامه میدهد: این تصمیم خود بیانسه بود که موهایش را کوتاه کند و هیچ کس نمیتوانست او را از تصمیمش منصرف سازد. با اینکه من این کار را برایش انجام دادم اما اولین کسی که غافلگیر شد خودم بودم.
به نظر میرسد اکنون مدل موهای کوتاه در میان ستاره های هالیوودی از محبوبیت زیادی برخوردار شده است بعد از میلی کروز و ریحانا، بیانسه سومین خواننده ای است که موهایش را ناگهان کوتاه کرده است.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017