تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹


با بپرسیم همیشه برنده باشید!

با بپرسیم همیشه برنده باشید!

بپرسیم

با بپرسیم همیشه برنده باشید!

فعالیت های فرهنگی، توسعه ای و داوطلبانه همیشه نقطه درخشان ارتباطات اجتماعی بوده است. اینکه گروهی از افراد بدون چشم داشت اقدام به انجام کاری (هرچند کوچک) برای بهبود وضعیتی یا رسیدن به پاسخ سوالی و… کنند. البته در دنیای امروز و بخصوص در فضای آنلاین، چنین سرویس هایی نیز نیازمند کاتالیزورهایی قدرتمند هستند تا کاربران را برای مشارکت در آن ها راضی و راغب کنند.

دیروز از طریق دوستی با سرویس تازه ای در وب فارسی آشنا شدم که کوشیده این حس مشارکت جمعی را در قالب پرداخت حق مشارکت کاربران به صورت نقدی و شرکت در قرعه کشی های مختلف و با ارزش، پر رنگ تر نموده؛ تا از این طریق به پاسخ سوالاتی که مشارکت جمعی را می طلبد، دست یابد.

وبسایت بپرسیم در واقع یک پلتفرم ارائه، تکمیل و تحلیل پرسشنامه است؛ که از کاربرانش می خواهد تا به پرسشنامه هایی پاسخ دهند. سوالات این پرسشنامه ها، بیشتر در قالب نظر سنجی هستند و حول پیرامون کاربران می چرخد؛ همچنین می توان سوالاتی که مورد علاقه تان نیست را حذف کنید. بد نیست نگاهی به ویدئو این پروژه بیندازیم:

شما با پاسخ دادن به سوالات بپرسیم علاوه بر مشارکت در یک کار گروهی مفید (که نتایج آن کمک بسزایی به جامعه خواهد کرد)، امتیازاتی را به ازای پاسخ به بسته های سوالات دریافت می کنید. همچنین از طریق دعوت دوستان خود به بپرسیم می توانید  امتیاز بیشتری برای خود و دوستتان کسب کنید.

امتیازات حاصل از فعالیتتان را می توانید به صورت مستقیم تبدیل به پول نقد کنید که در حال حاضر ضریب تبدیل آن به ازای هر امتیاز ۲۰۰ تومان است (که به گفته مدیر پروژه به زودی این مبلغ بیشتر خواهد شد) و یا اینکه در مسابقات آن شرکت کنید و شانس خود را برای برنده شدن جوایز گوناگون و ارزشمندی نظیر تلفن همراه، ساعت هوشمند و لپ تاپ، بیازمایید.

به طور خلاصه بپرسیم یک سرویس نظرسنجی است که به ازای مشارکت در آن به کاربرانش مبالغی را پرداخت می کند و هرکسی می تواند با عضویت در این سیستم در این کار مشارکت کند.

خبر خوش برای کاربران گوشی های هوشمند هم اینکه اپلیکیشن بپرسیم نیز ارائه شده است و  تمام امکاناتی که بر روی وبسایت ارائه می شود را به سادگی در تلفن همراه خود خواهید داشت. این اپلیکیشن فعلاً شامل نسخه اندروید می شود و البته کاربران آی او اس باید تا چند هفته دیگر صبر کنند.

این اپلیکیشن در کافه بازار و گوگل پلی موجود و قابل دریافت است.

در نهایت همانطور که در وبسایت بپرسیم توضیح داده شده، نتایج گزارشات و پژوهش های انجام شده را به صورت عمومی منتشر می کنند. از این طریق شما می توانید آگاهی کامل تری نسبت به نظرات جمعی و گروهی کل جامعه یا بخشی از آن، نسبت به پدیده ها و اتفاقات گوناگون اطراف خود داشته باشید.

آخرین گزارش آنها در مورد سلامت روان جامعه است که با همکاری وب سایت پیام سلامت منتشر شده است و می توانید آن را در طملبی با عنوان نیمی از ایرانیان دچار درجاتی از افسردگی هستند؛ در این دسته بندی بخوانید.

همین امروز شما هم به بپرسیم بپیوندید و با پاسخ دادن به سوالات در بهبود جامعه خود نقشی موثر ایفا کنید.

توزیع رسانه ای : رپورتاژ نت

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019