تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۸ خرداد , ۱۳۹۸


پست عاشقانه بهرنگ علوی بازیگر ایرانی برای محرومیت ماریا شاراپووا

پست عاشقانه بهرنگ علوی بازیگر ایرانی برای محرومیت ماریا شاراپووا

ماریا شاراپووا(Maria Sharapova) به دلیل مصرف ملدونیوم به دو سال محرومیت از ورزش حرفه ای محکوم شده است. در این میان پست عاشقانه بهرنگ علوی بازیگر ایرانی برای ماریا شاراپووا جالب و عجیب است.

محرومیت تنیسور معروف ماریا شاراپووا

 

بهرنگ علوی بازیگری که در فیلم دربند با هنرمندی عالی خود همه را شوکه کرده بود و کاندیدای بهترین بازیگر مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر شده بود ، بدون آنکه همانند بازیگران دیگری که به دنبال دیده شدن و سوپر استار شدن و به دنبال چاب شدن تصویر خود بر روی مجلات هستند با هنرمندی عالی خود در فیلم دربند خودش را مطرح کرد و دیده شد.

بهرنگ علوی بازیگر دربند

بهرنگ علوی با سریال نردبام آسمان محمدحسین لطیفی به سینمای ما معرفی شد و با حضورخود در فیلم دربند نشان داد که از پتانسیل بالایی برای هنرمندی در نقشهای متفاوت برخودار است او در این فیلم به عنوان یک وزنه بازیگری برای فیلم به شمار میرفت ، علوی نیز قبلا” در فیلم زیگزاگ و تله فیلمی به نام گروگان یا روز بر می خیزد به کارگردانی رضا درستکار در کنار بازیگرانی چون فرهاد قائمیان ، لاله اسکندری، حمید جدیدی ایفای نقش کرده بود ، این تله فیلم زندگی سه دختر دانشجو و شاغل را روایت می کند که ناخواسته در جریان سرقت از بانک قرار می گیرند و ماجراهایی برایشان اتفاق می افتد ، در این میان، یکی از آن ها کشته می شود، یکی به گروگان گرفته می شود و نفر سوم تلاش می کند دوست خود را با کمک پلیس آزاد کند.

علوی در فیلم دربند که به جرات می توان گفت مهره کلیدی پرویز شهبازی به شمار میرود نقش بهرنگ دوست سحر با هنرمندی پگاه آهنگرانی را که آپارتمانی را برای او اجاره کرده را ایفای نقش میکند که در مشاور املاک کار می کند و نازنین را به عنوان هم خانه برای اجاره اتاق به او معرفی میکند.

بهرنگ علوی را می توان یکی از ستاره های نو ظهور سینمای ایران دانست که پرویز شهبازی به خوبی برای ایشان نقش گرفته است و علوی هم با پتانسیل بالایی که از خود نشان داد اطمینانی که شهبازی از سپردن این نقش به او کرده بود را به خوبی پاسخ داد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019