تماس با مدیر
یکشنبه, ۳ تیر , ۱۳۹۷


تتوی شاهزاده ایرانی روی دست اشکان دژاگه

تتوی شاهزاده ایرانی روی دست اشکان دژاگه

قطعا تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که خالکوبی‌های روی بدن اشکان دژاگه چیست و به چه مساله‌ای ارتباط دارد. با کنجکاوی روی یکی از خالکوبی‌های اشکان دژاگه روی دستش به نکته جالبی دست یافتیم. هافبک نفوذی ۲۹ ساله تیم ملی ایران، روی دست چپ خود عکس بازی کامپیوتری شاهزاده ایرانی را حک کرده است.

عکس خالکوبی شاهزاده ایرانی روی دست دژاگه

عکس خالکوبی شاهزاده ایرانی روی دست دژاگه

اما داستان این شاهزاده ایرانی چیست؟ هفت سال از وقایع شن‌های زمان گذشته است. اکنون شاهزاده، پادشاه ایران شده است ولی هر شب کابوس می‌بیند که از دست یک هیولا فرار می‌کند و سرانجام گیر می‌افتد. افرادش پیشگویی را پیدا می‌کنند که می‌تواند خوابش را تعبیر کند. پیشگو به او می‌گوید که هفت سال پیش شن‌های زمان را آزاد کرده و مورد نفرین آنها قرار گرفته است و موجودی به نام داهاکا که در جزیره زمان زندگی می‌کند به دنبال اوست و می‌خواهد او را بکشد. شاهزاده تصمیم می‌گیرد که به جزیره زمان برود و با ملکه زمان حرف بزند تا نفرین از بین برود ولی پیشگو به او می‌گوید که نمی‌تواند سرنوشتش را عوض کند. او هم اعتنایی نمی‌کند و می‌رود. در دریا سربازان ملکه به فرماندهی دختری به نام شادی به آنها حمله می‌کنند. همه افرادش کشته می‌شوند و خودش هم در نبرد با شادی شکست می‌خورد و به دریا پرتاب می‌شود. وقتی چشمانش را باز می‌کند، خود را در جزیره می‌بیند و تصمیم می‌گیرد علاوه بر پیدا کردن ملکه از شادی هم انتقام بگیرد…

راز تتوی اشکان دژاگهراز تتوی اشکان دژاگه

این بازی کامپیوتری اولین بار در سال ۲۰۰۳ به بازار آمد و طرفداران بسیاری برای خود دست و پا کرد. حالا اشکان دژاگه عکس شخصیت اصلی این بازی کامپیوتری که محبوبش هم هست روی دست خود حک کرده و در خیلی از بازی‌های تیم ملی آن را به نمایش گذاشته است. اتفاقی که البته نباید به آن خرده‌ای گرفت.

خالکوبی شاهزاده ایرانی روی دست دژاگه

خالکوبی شاهزاده ایرانی روی دست دژاگه

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017