تماس با مدیر
جمعه, ۷ اردیبهشت , ۱۳۹۷


آرمین تشکری و پسرش در مراسم تقدیر از ملی پوشان والیبال

آرمین تشکری و پسرش در مراسم تقدیر از ملی پوشان والیبال

آرمین تشکری به همراه همسر و پسرش در مراسم تجلیل از ملی پوشان والیبال ایران شرکت کرد. او برای دقایقی از سالن خارج شد تا با پسرش بازی و او را سرگرم کند

آرمین تشکری والیبالیست معروف و بچش

آرمین تشکری و پسرش

آرمین تشکری (زادهٔ ۱۳۶۵ در همدان) والیبالیست ایرانی است. او متاهل و داری یک پسر به نام کارن است. آرمین تشکری والیبال خود را زیر نظر موسی زرین آغاز کرده است. اولین باشگاه او تیم مخابرات همدان بود و بعدها با درخشش در این تیم به تیم شهرداری می پیوندد. تشکری با مخابرات همدان حاضر و سپس با منحل شدن این تیم به تیم شهرداری می رود و بعد آن به سنگ آهن می رود. دو سال هم برای گذراندن خدمت سربازی سابقه حضور در سایپا را در کارنامه اش دارد. بازی های درخشان او در پیشگامان خولیو ولاسکو مجاب می شود که وی را به تیم ملی دعوت کند و در لیگ جهانی ۲۰۱۳ حضور موفقی در تیم ملی ایران داشت. او در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان ۲۰۱۴ در آسیا به عنوان بهترین مدافع معرفی شد.

پسر آرمین تشکری

ماجرای والیبالیست شدن

تشکری بارها در دوران ابتدایی و دبیرستان بین دو راهی والیبال و فوتبال قرار می گیرد تا اینکه موسی زرین در سال‌هایی که تشکری اهداف بزرگی در سر می پروراند یک سیلی آبدار به آرمین تشکری زده و خطاب به او می گوید: “تو برای والیبال ساخته شده‌ای”.

 

آرمین تشکری و همسرش

آرمین تشکری و همسرش

آرمین تشکری و زنش

 

باشگاهی

شهرداری همدان آغاز او در رده باشگاهی بود و سپس با منحل شدن این تیم به تیم سنگ آهن پیوست و بعد به سایپا البرز رفت و بعد از سایپا با پیشگامان کویر یزد قرار داد بست و بازی های قابل توجه ای را به نمایش گذاشت و بعد از حضور در پیشگامان با باریج اسانس کاشان به توافق رسید و در فصل ۹۳ به میزان خراسان پیوست.

او هم اکنون در تیم شهرداری ارومیه در کنار ملی پوشانی چون سعید معروف میلاد عبادی پور پوریا فیاضی و عبدالرضاعلیزاده بازی می کند

.

 

شب عروسی آرمین تشکری

شب عروسی آرمین تشکری

مراسم عروسی والیبالیست معروف آرمین تشکری

 

امتیاز دهید





وبگردی
Copyright 2007 - 2017