تماس با مدیر
یکشنبه, ۱۰ اسفند , ۱۳۹۹


مرجع دانلود بهترین نرم افزار های اندروید

مرجع دانلود بهترین نرم افزار های اندروید

نرم افزار های اندروید

 

تابحال ممکن است به این فکرکرده باشید که ارتباطات بین افراد چگونه توسط تکنولوژی میتواند دستخوش تغییر قرار گیرد. در دنیای امروز برای اینکه بتوانید با هر فرد صحبت کنید دیگر فاصله جغرافیایی اهمیت ندارد. بلکه با وجود اینترنت در واقع این فاصله ها حذف شده است. در ابتدا اینترنت بر روی کامپیوترهای شخصی این مشکل دوری افراد را حل کرد، سپس با همه گیر شدن تلفنهای هوشمند همراه و اینترنت همراه، در هر زمان و هر مکان شما میتوانید به اینترنت دسترسی داشته باشید و با مخاطب مورد نظر خود تعامل و گفتگو نمایید. برای تعامل ، البته ، نیاز به برنامه های خاصی هست که توسعه دهندگان دانلود بازیهای اندروید و برنامه های موبایل این مشکل را حل کرده اند. برنامه هایی که برای گفتگو و رساندن پیام اغلب مورد استفاده قرار میگیرند با نام مسنجر یا پیام رسان شناخته میشوند.

در بین پیامرسانهای تلفن همراه ، برنامه های ایرانی و خارجی سعی در رقابت با یکدیگر دارند. حتی تولید کنندگان داخل سعی کرده اند پیامرسانهای خود را به گونه ای بهتر کنند که از همتای ایرانی و حتی خارجی خودش گوی رقابت را بدزد و طرفداران بیشتری را به خود اختصاص دهد. از بین محبوبترین مسنجرهای ایرانی میتوانیم به  آخرین آپدیت گپ و آخرین نسخه پیام رسان سروش اشاره کنیم. این دو برنامه پس از فیلتر شدن تلگرام به سرعت توانستند در بین کاربران ایرانی محبوبیت پیدا کنند و آنها را به سمت خود جذب نمایند. هر یک از این برنامه ها قابلیتهایی دارند که تقربیا بین تمام برنامه های پیام رسان مشترک است. از طرف دیگر، هر یک ویژگیهای منحصر به فردی نیز دارند. به عنوان مثال شما در مسنجر سروش میتوانید انواع پیامهایی متنی و صوتی و همچنین انواع فایل مانند عکس و فیلم را برای مخاطب خود ارسال نمایید. سروش نسخه دسکتاپ نیز دارد که میتوانید بر روی کامپیوتر خود نصب نمایید و از امکانات آن استفاده نمایید. گپ نیز مانند سروش امکان ارسال پیام متنی و صوتی و همچنین ارسال فایل را برای شما مهیا کرده است. علاوه بر این یک بخش عمومی در گپ در نظر گرفته شده است که میتواند محتوایی را در حوزه اطلاعات، خدمات و سرگرمی در اختیار کاربران خود قرار دهد. این محتوا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد.

علاوه بر پیامرسانهای داخلی میتوانیم به چند پیام رسان خارجی نیز اشاره کنیم که هم از قدیمی های این حوزه بوده اند و هم به تازگی در اختیار کاربران قرار گرفته اند و توانسته اند در مدت کوتاهی مخاطبین زیادی را به خود جذب کنند. به عنوان نمونه دانلود نرم افزار فیلگرام از جمله نرم افزارهایی است که در شرایط فیلتر تلگرام به سرعت توانست جای خود را در بین کاربران باز کند. فیلگرام در واقع همان تلگرام است اما نسخه اصلی نیست. به نرم افزارهایی چون فیلگرام که از API تلگرام استفاده میکنند، نسخه غیر رسمی تلگرام گفته میشود. مزیت این برنامه عدم نیاز به فیلتر شکن برای اتصال به سرور تلگرام است . بدین ترتیب شما میتوانید به اطلاعات اکانت تلگرام خود بدون محدودیت دسترسی داشته باشید.

گوگل الو نیز یک مسنجر است که در کنار قابلیتهای مسنجری خود، از امکانات بی نظیر موتور جستجوی هوشمند گوگل نیز بهره برده است. در این برنامه شما بدون ترک کردن محیط برنامه، قادرید مطلب مورد نظر خود را توسط گوگل جستجو نمایید. علاوه بر این توسط این مسنجر قدرتمند، پاسخهایی هوشمندانه از جانب شما به مخاطب ارائه میشود. که البته این پاسخها بر اساس الگوی پاسخ دهی شما به کاربر مقابل هست و پس از مدت زمان کوتاهی توسط برنامه قابل تشخیص خواهد بود. علاوه بر این، پشتیبانی شرکت عظیمی چون گوگل از این پیام رسان جدید، میتواند زمینه را برای قدرتمند شدن این مسنجر و جذب کاربران بیشمار فراهم آورد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019