تماس با مدیر
سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۳۹۷


خبر ممنوع التصویر شدن علی کفاشیان در تلویزیون

خبر ممنوع التصویر شدن علی کفاشیان در تلویزیون

کفاشیان ممنوع التصویر شد

 

صدا و سیما به صورت غیر رسمی به برنامه‌های ورزشی دستور داده است تصویر علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال پخش نشود.

دعوای فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال با صدا و سیما در خصوص حق پخش ادامه دارد و روز چهارشنبه در جلسه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، مجمع این اختیار را به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال داد تا از صدا و سیما در خصوص عدم پرداخت حق پخشی که با فوتبالی‌ها توافق کرده بود؛ شکایت کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که صدا و سیما نیز در واکنش به تصمیمی که در مجمع فدراسیون فوتبال گرفته شده، تصمیم گرفته تا در رسانه ملی تصویری از علی کفاشیان پخش نشود.

خبرهای رسیده حاکی از آن است که این دستور به صورت شفاهی به برخی از مدیران این نهاد در مورد عدم پخش مصاحبه و تصویر علی کفاشیان داده شده است. باید دید واکنش فدراسیون‌نشینان در این خصوص چه خواهد بود.

 

علی کفاشیان (زاده ۱۵ مرداد ۱۳۳۳ در نایین) رئیس فدراسیون فوتبال ایران است.

وی دارای مدرک کارشناسی اقتصاد از دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس تجارت بین‌الملل از دانشگاه ماستریخت است.  از مهمترین پست‌های اجرایی وی می‌توان به مدیریت اداره نظارت ارز بانک مرکزی، معاون ورزشی و امور فدراسیون‌های سازمان تربیت بدنی و دبیرکل کمیته ملی المپیک اشاره کرد. کفاشیان از قهرمانان تیم ملی دوومیدانی کشور و رکورددار رشته دوی ۱۱۰ متر با مانع بوده‌است.

علی کفاشیان در خصوص نحوه ورود خود به فوتبال گفت: سال ۸۶ قرار بود که آقای علی آبادی به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال معرفی شوند اما بالاجبار ایشان کنار کشیدند و من به عنوان تنها کاندیدا ماندم و به صورت تحمیلی و اشتباهی رئیس فوتبال شدم. روزهای سختی در فوتبال داشتم. در ابتدای امر این پست جدید برای من ناآشنا بود. البته هرچند من ۳۰ سال در ورزش حضور داشتم اما فوتبال فضای خاص خودش را داشت.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017