تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶


تکذیب قتل علی اکبری از قهرمانان پرورش اندام کشورمان

تکذیب قتل علی اکبری از قهرمانان پرورش اندام کشورمان

علی اکبری از قهرمانان پرورش اندام

 

در خبر منتشر شده در برخی سایت‌ها آمده بود که «بابک محمدی» یکی از قهرمانان پرورش اندام کشورمان به طرز دلخراشی به قتل رسیده است.

تکذیب قتل علی اکبری

در این‌باره و پس از استعلام از فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران، مشخص شد فردی به نام «بابک محمدی» جزو قهرمانان پرورش اندام نیست و عکس‌های فردی که در فضای مجازی متشر شده نیز مربوط به «علی اکبری» از قهرمانان پرورش اندام ایران است که خوشبختانه در سلامت کامل به‌سر می‌برد.

عکس دلخراشی هم که در این زمینه منتشر شده و در آن فردی با صورتی خون‌آلود و چاقویی در سر دیده می‌شود نیز مربوط به علی اکبری نیست و تنها یک تشابه ظاهری سبب انتشار این مطالب و عکس‌ها شده است.

رضا سلطانی مدیر تیم‌های ملی فدراسیون بدنسازی و پرورش ایران  هم ضمن ابراز تأسف از انتشار چنین مطالبی در فضای مجازی، گفت: متأسفانه پس از انتشار این مطلب، اعضای خانواده پرورش اندام ایران دچار نگرانی شدند. اینکه چنین مطالب نادرستی منتشر می‌شود، واقعاً جای تأسف دارد.

او ادامه داد: فردی که عکسش در فضای مجازی منتشر شده، علی اکبری از قهرمانان پرورش اندام ایران است که در سلامت کامل به‌سر می‌برد و خود او هم از شنیدن این خبرها شوکه و ناراحت شده است.

 

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017