تماس با مدیر
جمعه, ۱ تیر , ۱۳۹۷


هنر سرمربی در کتک زدن داور+ تصاویر

هنر سرمربی در کتک زدن داور+ تصاویر

تیم فوتبال نوجوانان راه‌آهن سورینت در هفته سوم از رقابت‌های لیگ پایه، عصر روز سه‌شنبه به مصاف تیم فرخی باقرشهر رفت که در نهایت موفق شد این تیم را با نتیجه 2 بر صفر شکست دهد اما در جریان این بازی، داور مسابقه مضروب شد.

در طول این بازی احمد کارگر سرمربی تیم فرخی باقرشهر به دلیل برخورد بد با داور در دقیقه 30 از کنار زمین اخراج شد که پس از حدود 10 دقیقه مشاجره با داور زمین را ترک کرد اما این پایان کار نبود و در نیمه دوم به دلیل توهین مستقیم احمد کارگر، کادر فنی و جمعی از تماشاچیان این تیم به داور بازی، داور تصمیم گرفت که در دقیقه 65 وی را از روی سکوهای ورزشگاه نیز اخراج کند.

در پی این درگیری‌ها پس از زدن سوت پایان بازی، کار به جای باریک‌تر کشیده شد و احمد کارگر سرمربی تیم حریف با حمله‌ور شدن به داور و مورد ضرب و شتم قرار دادن شدید وی اعتراض خود را این‌گونه به داور بازی اعلام کرد و پس از درگیری با حراست دانشکده، با کمک دوستان خود از صحنه درگیری متواری شد.

گزارش این درگیری توسط سایت باشگاه را‌ه‌آهن سورینت منتشر شده است. همچنین در این خبر عرفان اطمینانی، محمدرضا حاجیوند و محمدرضا جعفری به عنوان بازیکنان اخطاری این بازی معرفی شده‌اند.

 

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017