تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۳۹۷


بازیگرانی که سریال های خودشان را تماشا نمی کنند+عکس

بازیگرانی که سریال های خودشان را تماشا نمی کنند+عکس

بازیگرانی

بازیگرانی که سریال های خودشان را تماشا نمی کنند+عکس

باورش سخت است که بعضی از ستاره های تلویزیون حتی بعد از دریافت چند جایزه امی و نامزدی برای این جایزه، هنوز سریال های خودشان را تماشا نکرده اند.

1. فصل قبلی سریال “بازی تاج و تخت” (Game of Thrones) یکی از جنجالی ترین اپیزودهای تاریخ تلویزیون را به نام “باران های کاستامیر” داشت. ولی پیتر دینکلیج، بازیگر این سریال که در سال 2011 برنده جایزه امی بهترین بازیگر مکمل مرد سریال درام شده (و در سال 2012 و 2013 هم در همین دسته بندی نامزد شد)، احتمالاً این اپیزود را ندیده و می گوید: «من سریالو نگاه نمی کنم. ما کانال HBO نداریم.»

 

 تصاویر بازیگران , ستاره های تلویزیون

2. سریال “مردگان متحرک” (The Walking Dead) دو جایزه امی برای بهترین گریم پروتز را برد، ولی اندرو لینکلن، ستاره این سریال، آنقدر سر صحنه زامبی می بیند که حتماً نمی تواند بار دیگر سریال را تماشا کند. لینکلن می گوید: «دلیل اصلیش اینه که راستش من از تماشای خودم تو سریال لذت نمی برم. من فیلم های بازیگرای بزرگو تماشا می کنم، بازیگرایی که فراتر از هر چیزی تحسینشون می کنم و می بینم که ازشون تقلید میشه و تقلید نکردن از اونا واقعاً سخته. نمیخوام این کارو بکنم. فقط می خوام تا جائیکه می تونم خودمو تنها بذارم. این باعث میشه که طلسم و جادوش بشکنه.»
 

 تصاویر بازیگران , ستاره های تلویزیون

3. آنگوس تی. جونز، ستاره سریال “دو نفر و نصفی” (Two and a Half Men) بعد از اظهار نظرهای مذهبی اش، این سریال را که 9 بار برنده جایزه امی شده است ترک کرد. او از نقش خودش و موضوع سریال خوشش نمی آید و حتی تا آنجا پیش می رود که به همه می گوید آن را تماشا نکنند. به همین خاطر ما فکر می کنیم که خودش هم زیاد آن را تماشا نکرده است.

 

 تصاویر بازیگران , ستاره های تلویزیون

 
4. ناوین اندروز که با نقش سعید جراح در سریال “گمشدگان” (Lost) او را می شناسیم، در سال 2005، نامزد بهترین بازیگر مکمل مرد در سریال درام شد. ولی در کل شش فصل این سریال، او فقط اپیزود اول را تماشا کرد. بنابراین وقتی بالاخره این سریال در سال 2010 به پایان رسید، اندروز از دیدگاه های طرفداران این سریال در مورد قسمت آخر خیلی گیج شده بود. او می گوید: «من تو این همه طرفدار مثلاً مرلین منسون رو می دیدم که سعی می کرد منو قانع کنه که سریال خوب تموم شد. به نظرم اون یک طرفدار دو آتیشه س، چون عددهای شوم هارلی رو هم روی دستش تاتو کرده بود.»

 

 تصاویر بازیگران , ستاره های تلویزیون

 
5. سریال “گمشدگان” (Lost) یک ستاره دیگر هم داشت که سریال را تماشا نمی کرد. متیو فاکس، بازیگر نقش جک شپرد، که در سال 2010 نامزد جایزه بهترین بازیگر مرد در سریال درام شد، در میزگردهای امی اعتراف کرد که هیچ کدام از اپیزودهای این سریال را تماشا نکرده است. او در این مورد گفت: «من راستش هیچ وقت فیلم و سریالای خودمو تماشا نمی کنم.»

 

 تصاویر بازیگران , ستاره های تلویزیون

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017