تماس با مدیر
دوشنبه, ۱۶ تیر , ۱۳۹۹


بمباران کردن تروریست های داعش توسط خرس روسیه

بمباران کردن تروریست های داعش توسط خرس روسیه

 خرس روسیه

«خرسِ» روسیه مواضع تروریست ها را بمباران کرد

 

روسیه اعلام کرد که بمب افکن دوربرد توپولف ۹۵ ام اس مشهور به مدود (خرس)، مواضع گروههای تروریستی داعش و جبهه النصره در سوریه را بمباران کردند.
خبرگزاری ایرنا: روسیه اعلام کرد که بمب افکن دوربرد توپولف ۹۵ ام اس مشهور به مدود (خرس)، مواضع گروههای تروریستی داعش و جبهه النصره در سوریه را بمباران کردند.

وزارت دفاع روسیه ضمن اعلام این خبر افزوده است که هواپیماهای قاره پیما با پرواز از خاک این کشور و عبور از اقیانوس اطلس و سوخت گیری هوایی، مواضع از پیش شناسایی شده تروریست ها را هدف موشک و بمب قرار دادند و به پایگاههای خود بازگشتند.

شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه نیز گزارش داد که همزمان هواپیماهای چند منظوره سوخو ۳۳ یگان پروازی ناو هواپیمابر آدمیرال کوزنتسوف و شکاری های سوخو ۳۰ از پایگاه هوایی حمیمیم در این حمله ها شرکت داشتند.

انبارهای مهمات و سلاح، مرکز تجمع تروریست ها در قالب اردوگاه آموزشی یا یگان های عملیاتی، محل استقرار تسلیحات سنگین و تجهیزات زرهی از جمله مراکز نابود شده است که در پرواز تجسسی پهپادها هدف یابی شده بود.

روسیه افزون بر پروازهای رزمی بمب افکن های قاره پیمای خود برای سرکوب تروریست ها، از مهرماه سال گذشته بنا به درخواست دولت سوریه با استفاده از یگان هوافضای خود مستقر در پایگاه حمیمیم از عملیات نظامیان سوری علیه تروریست ها پشتیبانی می کند و به تازگی نیز از ناوگروه دریایی تقویت شده در دریای مدیترانه علیه تروریست ها بهره می گیرد

وبگردی
Copyright 2007 - 2019