تماس با مدیر
سه شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۹


بهرام رادان و سگ شکاری اش در اینستاگرام

بهرام رادان و سگ شکاری اش در اینستاگرام

بهرام رادان و سگ شکاری

بهرام رادان در اینستاگرام خود عکسی جالب همراه یک سگ سیاه منتشر و برای طرفدارانش آخر هفته خوبی را آرزو کرد.

وی روز گذشته درگذشت پیشکسوت فوتبال ایران؛ منصور پورحیدری را نیز به جامعه ورزشی و خانواده اش تسلیت گفت.

در حالی که مقدمات ساخت قسمت دوم فیلم «سنتوری» از سال گذشته آغاز شده و تا به حال این تصور وجود داشت که بهرام رادان مانند فیلم اول نقش علی سنتوری را بازی خواهد کرد، چندی پیش این بازیگر Actor خبر داده که از اسفند سال گذشته از حضور در این فیلم انصراف داده بود. او در اینستاگرام خود نوشته است: « سنتورى ٢ قطعا بدون من ساخته میشه. من نظر و دلایلم رو در نامه اى کتبى به تاریخ ٢٣ اسفند ٩٣ خدمت استاد مهرجویى اعلام کردم که در صورت صلاحدید ایشان منتشر میشه.»

بهرام رادان

بهرام رادان و سگش

بهرام رادان بازیگر، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی ایرانی است. وی فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.

او دورۀ بازیگری را در سال ۱۳۷۸ و در آموزشگاه هیوا فیلم گذراند و در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد.

در اولین حضور سینمایی شورعشق شناخته شد: شور عشق اما فیلم به فیلم به دانش سینمایی خود افزود و توانست فوت و فن بازیگری را بیاموزد تا اینکه در چهارمین نقش آفرینی اش کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در پنجمین جشن خانه سینما شد: آواز قو. رادان سپس موفق به کسب دو سیمرغ بلورین نقش اول مرد(شمعی در باد و سنتوری) نیز شد.

بهرام رادان در یک آلبوم موسیقی تحت عنوان روی دیگر خوانندگی کرده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019