تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۷ مرداد , ۱۳۹۸


داستان ازدواج آزاده نامداری و همسر دومش و آشنایی 7 ساله آنها + عکس

داستان ازدواج آزاده نامداری و همسر دومش و آشنایی 7 ساله آنها + عکس

داستان ازدواج آزاده نامداری و همسر دومش و آشنایی 7 ساله آنها

افشاگری آزاده نامداری از عشق ۷ ساله همسر دومش

آزاده نامداری و همسر دومش سجاد عبادی بتازگی در دی ماه ۹۴ به خانه ی بخت رفتند و مراسم عروسی خود را برگزار نمودند .این مجری ۳۱ ساله  با سجاد عبادی همسر جدیدش که  فرزند رحیم عبادی رییس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فریده ماشینی از فعالان جبهه مشارکت است ازدواج نموده است. به تازگی مصاحبه مفصلی با آزاده نامداری و همسر دومش منتشر شده است که بخشی از آن را در ادامه می خوانید:

داستان ازدواج آزاده نامداری و همسر دومش و آشنایی 7 ساله آنها

اگر به ما اجازه دهید از اینجا شروع کنیم که شما از کجا با هم آشنا شدید؟

آزاده نامداری: سال ۸۷ به واسطه دوستان مشترکمان که در آن زمان در تلویزیون مشغول به کار بودند که یکی از آنها از مدیران ارشد تلویزیون بود به هم معرفی شدیم و چندبار همدیگر را دیدیم. چون در یک دوره زمانی بود که من به شدت مشغول انجام فعالیت های گوناگون تلویزیونی و … بودم و اصلا به ازدواج و تشکیل خانواده فکر نمی کردم، خیلی پیش نرفتیم و بعد از گذشت مدتی ارتباط مان قطع شد.

همان آشنایی اولیه برای ازدواج بوده؟

آزاده نامداری: بله، ایشان از همان ابتدا با پیشنهاد ازدواج جلو آمدند اما همان طور که گفتم من در آن سال ها اصلا شرایطش را نداشتم.

پس در واقع شما یکبار به طور جدی حدود ۷ سال قبل پروسه خواستگار و اینها رو پشت سر گذاشته بودید؟

آزاده نامداری: بله متاسفانه اتفاق نیوفتاد چون من در آن سالها ابدا دوست نداشتم ازدواج کنم و به ایشان هم گفتم من الان به درد ازدواج نمی خورم وگرنه بهترین فرد هستید که بخواهم بک روز با او ازدواج کنم…


وبگردی
Copyright 2007 - 2019