تماس با مدیر
یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹


6 خوراکی برای ترکیب کردن آن با عسل

6 خوراکی برای ترکیب کردن آن با عسل

آجیل

بادام و گردوی بو داده مورد علاقه ماست. اما بهتر از این ، بادام و گردوی بو داده با عسل پخته شده؟ ممم ، حالا شما صحبت می کنید. یک پتو سبک از عسل کهربا را روی مهره های دلخواه خود بپاشید ، اگر می خواهید در فر بپزید و از یک میان وعده شیرین و نمکی که تمام خانواده آن را نوش جان می کنند لذت ببرید.

 

میوه

تابستان تقریباً اینجاست. بنابراین کوره را آتش بزنید! یک روش آسان برای تبدیل آن میوه های تابستانی به چیزی خاص ، افزودن عسل و مقداری آتش است. عسل خام را روی یک توت فرنگی یا گلابی رسیده مسواک بزنید ، مستقیماً روی کباب پز کنار آن همبرگرهای آبدار قرار دهید و ظرف چند دقیقه ، یک کارامل کاراملی بدون تلاش زیاد دارید. هک ، آنها ممکن است حتی درخواست دسر نکنند. بیشتر بدانید.

 

چای

چای که از دیرباز یک سنت در سراسر جهان است ، که صرف وقت مناسب آن برای استراحت است. هنگامی که کیسه چای بعدی خود را غرق می کنید ، کتری را بیرون بیاورید. عسل شیرین را در فنجان داغ گرم خوب خود بچرخانید و آن فنجان را به یک تجربه جرعه مانند ذن برسانید.  بابونه یا چای سیاه مانند مخلوط صبحانه یا آسان عالی است. یا یک چای سبز را با عسل امتحان کنید.

 

کره

چگونه می توان کره ای بیش از یک نمک پخش شده روی نان تست یا رول درست کرد؟ مادربزرگ این کار را انجام می داد. کمی عسل به مقداری کره نرم فرانسوی اضافه کنید ، کمی آن را بزنید ، بیسکویت همان چیزهایی است که رویاها از آن درست شده اند. و کره خیلی بیشتر شد.

 

قهوه

با چیزی متفاوت بیدار شوید. بسیاری از ما هر روز به دنبال چایی می رویم. اما روز به روز ، می تواند کمی کسل کننده و یکنواخت شود. پس چرا چیز جدیدی به خرد روزانه اضافه نمی کنیم؟ هیچ شیرین کننده مصنوعی مورد نیاز نیست. به دنبال چیزهای طبیعی بروید تا کمی شیرینی به اعتیاد خود اضافه کنید.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019