تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰


3 خواهری که به زودی کور میشوند+عکس

3 خواهری که به زودی کور میشوند+عکس

شاید این عکس ارزشمندترین عکسی باشد که این خانواده در طول زندگی خود خواهند دید. اشلی، لین، و کاریس سه خواهر هستند که به دلیل ابتلا به نوعی بیماری ژنتیکی نادر، بینایی خود را به تدریج از دست خواهند داد.

ابتلا به این بیماری یعنی اینکه اشلی، 25 ساله، دیگر نخواهد توانست بزرگ شدن 4 کودکش را ببیند. لین، 24 ساله، هرگز دو کودکش را نخواهد دید و کاریس، 22 ساله، تا آخر عمر از دیدن تنها کودکش محروم خواهد بود.

هر روزی که می گذرد بینایی این سه خواهر کمتر و کمتر می شود. اشلی و کاریس مدتی است که دیگر قادر به رانندگی نیستند و برای انجام کارهای روزانه خود به مشکل بر می خورند.

ولی آنها مصمم هستند که تا جایی که ممکن باشد رشد و شکوفایی کودکانشان را ببینند. اشلی، که چهار کودک 8 ساله، 5 ساله، 2 ساله و چندماهه دارد اولین کسی بود که متوجه بیماری خود شد. او در سومین بارداری خود از لکه های سیاهی که جلوی دیدش را می گرفت و از سردردهای شدید شکایت داشت. اشلی می گوید ” درحال حاضر بیماری ما هیچ درمانی ندارد. می دانیم که روزی کاملاً نابینا خواهیم شد به همین دلیل سعی می کنیم از هر لحظه زندگی بیشترین استفاده را ببریم. ما قدر هر لحظه ای دیدن بچه هایمان را می دانیم. وقتی به بیماری ام پی بردم انگار دنیا بر سرم خراب شده بود. بیشتر از همه نگران این بودم که چگونه باید از کودکانم مراقبت کنم. “

وبگردی
Copyright 2007 - 2019