تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۷ آبان , ۱۳۹۸


29 فروردین ماه ۴ ساعت فرودگاه‌ های تهران تعطیل می باشد

29 فروردین ماه ۴ ساعت فرودگاه‌ های تهران تعطیل می باشد

فرودگاه‌

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ ابراهیم شوشتری افزود: به مناسبت 29 فروردین ماه (روز ارتش جمهوری اسلامی ایران) از ساعت  7:30 تا 11:30 صبح روز 29 فروردین رژه هوایی پرواز نیروهای مسلح در آسمان تهران انجام می‌شود.
وی تصریح کرد: با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌های کشور، مقرر شد در ساعات مذکور 29 فروردین‌‌ماه، در راستای حفظ ایمنی پروازهای مسافری و باری در فرودگاه‌های امام‌خمینی(ره)، مهرآباد و فرودگاه پیام، هیچ پرواز مسافری و باری انجام نشود.

معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌های کشور ادامه داد: پیش از این با صدور اطلاعیه هوانوردی به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شده‌است که در این ساعات پروازهای مسافری و باری انجام نمی‌شود.

شوشتری تأکید کرد: تمامی ایرلاین‌های داخلی و خارجی از این موضوع مطلع هستند و باید این برنامه را به اطلاع مسافران خود رسانده و برنامه پروازی خود را طوری تنظیم کنند که خارج از ساعات اعلام شده پرواز داشته باشند.

وی یادآور شد: مسافران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برای پروازهای فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن 199 و برای پروازهای فرودگاه امام‌خمینی(ره) با شماره تلفن 09633 تماس بگیرند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019