تماس با مدیر
یکشنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۷


2 انگلیسی فرزندان مایکل جکسون را از خودشان میدانند

2 انگلیسی فرزندان مایکل جکسون را از خودشان میدانند

به نقل از سایت القدس العربی، دو انگلیسی خواستار انجام آزمایش دی ان ای بر روی دو تن از فرزندان خواننده مشهور پاپ آمریکا مایکل جکسون، شده اند. آنها می خواهند اثبات کنند که پدران واقعی این دو کودک خودشان هستند و نه مایکل جکسون.
مجله “کلوزیر” در چاپ فرانسه خود گفته که “مت ویدس” (Matt Vides) محافظ شخصی مایکل جکسون خواسته برای اثبات پسر کوچکش “بلانکت” (blanket jackson) که بیش از 8 سال دارد، یک آزمایش دی ان ای انجام شود تا ثابت شود که پدر واقعی او بوده است نه مایکل جکسون.
ویدس 31 ساله ادعا کرده که مایکل جکسون اسپرم های او را برای باردار کردن همسرش برداشته است تا صاحب فرزندی تنومند و قوی شود، چون مایکل فرزندی ضعیف مانند خودش را دوست نداشت.
در همین راستا یک انگلیسی دیگر به نام “مارک لیستر” (Mark Lester) ادعا کرده که جکسون همچنین از اسپرم های او برای انجام عملیات باروری مصنوعی استفاده کرده که نتیجه آن دختر بزرگش “پاریس” 12 ساله می باشد. لیستر مانند ویدس خواستار بردن پاریس به آزمایش دی ان ای شده تا ثابت کند پدر واقعی این دختر نوجوان می باشد.
گفتنی است، این دو مرد تاکید کردند که تا زمان مرگ مایکل جکسون به ملاقات فرزندان خود می رفتند و مادر مایکل، “کاترین جکسون” (Katherine Jackson) را به جلوگیری از ملاقات فرزندانشان پس از عهده دار شدن حضانت بلانکت و پاریس متهم کرده اند.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017