تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۴ فروردین , ۱۴۰۰


یک مجری انتخاباتی دیگر مشخص شد

یک مجری انتخاباتی دیگر مشخص شد

تلویزیون با انتخاب رضا ابراهیمی به عنوان مجری برنامه‌ی انتخاباتی شبکه سه، این بار به سراغ یکی از مجریان کمتر‌شناخته‌ شده‌ی خود می‌رود.

 
به گزارش ایسنا، ویژه برنامه انتخاباتی شبکه سه سیما با نام «به انتخاب شما»، به پرسش جوانان از کاندیداهای ریاست جمهوری اختصاص دارد که قرار است با اجرای «رضا ابراهیمی» روی آنتن برود.
 
برنامه «به انتخاب شما» از روز دوشنبه، 13 خرداد ماه ساعت 19 و 10 دقیقه به روی آنتن خواهد رفت و طبق جدول ارائه شده از سوی صداو سیما، به ترتیب برنامه‌های محمدرضا عارف، محمد باقر قالیباف، علی ‌اکبر ولایتی، محسن رضایی، غلامعلی حداد عادل، محمد غرضی، سعید جلیلی و حسن روحانی پخش خواهد شد.
 
«رضا ابراهیمی» در حال حاضر مدیر روابط عمومی معاونت فن‌آوری سازمان صداو سیماست و به ندرت به عنوان مجری تلویزیون شناخته می‌شود. ابراهیمی در کارنامه خود تهیه‌کنندگی تله‌فیلم را نیز دارد.
 
به گزارش ایسنا، در شرایطی که رییس سازمان صداوسیما و همچنین کارشناسان رسانه و مخاطبان، بر لزوم انتخاب مجریان حرفه‌یی برای اداره‌ی برنامه‌های انتخاباتی سیما تاکید دارند، انتظار می‌رفت از میان گزینه‌های احتمالی برای اجرای برنامه انتخاباتی «پاسخ به سوال جوانان» فردی شناخته‌شده‌تر معرفی شود.
وبگردی
Copyright 2007 - 2019