تماس با مدیر
جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹


یک زن به روش بارداری 9 قلویی کلاه برداری کرد+عکس

یک زن به روش بارداری 9 قلویی کلاه برداری کرد+عکس

اخیرا در خبرها آمده بود يک زن مکزيکي 9 قلو باردار است و اين خبر جنجال بسیاری در رسانه ها به راه انداخت ، اگرچه  “کارلا ونزا  پرز” 32 ساله با مدارک رسمي ، ادعاي بارداري اش را ثابت کرده بود اما ثابت شد اين زن شیاد اصلا باردار نبوده است و ادعایش دروغی بیش نبود است.

در خبرها آمد بود اين زن پس از تلاش فراوان براي بارداري و درمان ناباروري اش اين بچه هارا باردار شده است . وي درمصاحبه اش با يک شبکه تلويزيوني گفت” قرار است بچه ها طي يک عمل سزارين متولد شوند و پزشکان از او خواسته اند تا جايي که ميتواند شرايط را کنترل کند تا بچه ها کاملتر شده و راحت تر متولد شوند اما تنها چيزي که او را نگران ميکند اوضاع اقتصادي خانواده است.

جنجال بسیاری بعد از پخش اين خبر در شبکه هاي محلي برپا شد و در نهایت اعلام شد اين زن يک شياد است و حتي باردار هم نبوده است ، علت اينکه اين زن چرا دروغ به اين بزرگي گفته است هنوز مشخص نيست و تخقیقات در این مورد همچنان ادامه دارد. يک روزنامه محلي در این مورد مدعي شده است: او فقط با اعلام اين خبر و ارائه مدارک تقلبي قصد داشته رکورد بارداري چند قلويي را بشکند و با این کار نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. ناگفته نماند اين زن شیاد تنها 3 فرزند 15 و 12 و 4 ساله دارد

وبگردی
Copyright 2007 - 2019