تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۲ تیر , ۱۳۹۹


یک ایرانی موزیسین برتر سال 2013 «رادیو فرانسه» شد

یک ایرانی موزیسین برتر سال 2013 «رادیو فرانسه» شد

یک ایرانی موزیسین برتر سال 2013 «رادیو فرانسه» شد
امیرعلی بشارتی مدیر برنامه های محمد معتمدی ضمن تبریک به جامعه موسیقی ایران به خاطر دریافت این جایزه بین المللی گفت: این جایزه از سوی یک هیئت انتخابیه، متشکل از اساتید موسیقی و اتنوموزیکولوژی فرانسه، از سال 2006 تاکنون به موزیسین ها یا خواننده هایی در جهان که با قابلیت های ویژه و منحصر به فرد، در زمینه موسیقی ملل (ورد موزیک) فعالیت می کنند، اهدا می شود که برای اولین بار این جایزه به موسیقی کشور ایران و محمد معتمدی اهدا خواهد شد.

وی ادامه داد:این خبر چند روز پیش از سوی یکی از مسئولین ذیربط در رادیو فرانسه برای موسسه فرهنگی “هنر پارسه” به عنوان مدیر برنامه های معتمدی در ایران ارسال شد و در آن ضمن تقدیر ازهنر و صدای ویژه محمد معتمدی ، از تلاش ایشان برای نشر فرهنگ و موسیقی کشورش و همچنین کنسرت های مشترک با گروه ها و خواننده های نقاط مختلف جهان قدردانی و ایشان را شایسته دریافت این جایزه دانستند.

بشارتی بیان داشت: همچنین این کمیته از برخی اقدامات ایشان در فستیوال های مختلف جهان از جمله قرار دادن آواز ایرانی در کنار آواز فلامنکو، به عنوان رخدادی تازه و ارزشمند در موسیقی ملل یاد کردند.

مدیر برنامه‌های معتمدی در خاتمه خاطر نشان کرد:اخبار بعدی در مورد چگونگی و زمان و مکان اهدای این جایزه به زودی اعلام می شود.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019