تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۳ فروردین , ۱۳۹۹


یحیی توره به عنوان بهترین بازیکن 2015 قاره آفریقا

یحیی توره به عنوان بهترین بازیکن 2015 قاره آفریقا

یحیی توره به عنوان بهترین بازیکن ۲۰۱۵ قاره آفریقا انتخاب شد.

lionel-messi-wife04

یحیی توره(Yaya Touré) فصل گذشته در ترکیب منچسترسیتی(Manchester City) به میدان رفت ولی نتوانست هیچ عنوان قهرمانی با این تیم کسب کند. البته بازی های خوب توره از دید کارشناسان دور نماند و او در بین نامزدهای نهایی بهترین بازیکن سال آفریقا حضور داشت.

در نهایت یحیی توره هافبک منچسترسیتی که در امر بازیسازی و تخریب حملات حریف یکی از بازیکنان نمونه در دنیای فوتبال محسوب می شود به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۵ انتخاب شد تا برای ساحل عاج نیز افتخار دیگر کسب کرده باشد.

توره پس از کسب این عنوان گفت: از کسانی که من را انتخاب کردند تشکر می کنم. قطعا ادامه این روند برای من سخت خواهد بود و بار دیگر از کسانی که من را انتخاب کردند، تشکر می کنم و این عنوان را به هواداران منچسترسیتی تقدیم می کنم که در روزهای سخت کنار من بودند.

 

یحیی توره (متولد ۱۳ مه ۱۹۸۳) بازیکن فوتبال اهل کشور ساحل عاج می‌باشد. وی برادر کوچکتر کولو توره نیز می‌باشد. این بازیکن هم‌اکنون عضو باشگاه فوتبال منچستر سیتی است و قبل از آن هم در تیم‌های به‌وه‌رن٬ متالورگ دونتسک٬ المپیاکوس، موناکو و بارسلونا حضور داشته است. او همچنین ۸۲ بازی ملی برای تیم ملی فوتبال ساحل عاج انجام داده‌است و ۱۶ گل ملی در کارنامهٔ خود نیز دارد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019