تماس با مدیر
چهارشنبه, ۱۴ خرداد , ۱۳۹۹


"گودزیلا"ی جدید تولید می شود!

"گودزیلا"ی جدید تولید می شود!

به گزارش فارس اين فيلم به نوعي احياي قصه فيلم «گودزيلا» در سال 1998 است كه توسط رونالد آمريخ ساخته شد و نتوانست موفقيت زيادي در جدول گيشه نمايش كسب كند.
نسخه جديد و احيا شده «گودزيلا» را گارت ادواردز فيلمساز انگليسي كارگرداني خواهد كرد و كمپاني برادران وارنر هم در توليد آن همكاري خواهد داشت.
«گودزيلا» دومين فيلم سينمايي ادواردز پس از فيلم كم‌خرج و علمي، تخيلي «هيولا» است موفقيت مالي و انتقادي اين فيلم تهيه كنندگان «گودزيلا» را متقاعد كرد كه اين مجموعه فيلم را به كمك او احيا كنند.
ادواردز سال قبل در مراسم جوايز مستقل فيلم انگلستان، جايزه بهترين كارگرداني را براي «هيولا» گرفت.
شركت لجندري پيكچرز مدتي قبل اعلام كرد قراردادي با شركت ژاپني توهو امضا كرده و بر اساس آن امتياز ساخت نسخه انگليسي زبان فيلم «گودزيلا» را خريداري كرده است.
اين شركت «گودزيلا» ي خود را براي تابستان سال 2012 آماده نمايش عمومي مي‌كند. هنوز بازيگران فيلم انتخاب نشده‌اند و خط اصلي قصه آن فاش نشده است.
فيلمنامه فيلم را ديويد كالاهام نوشته و ادواردز آن را دوباره نويسي مي‌كند.
شركت قديمي فيلمسازي توهو در طول 50 سال گذشته بيش از 25 فيلم گودزيلايي تهيه و توليد كرده است. آخرين «گودزيلا»ي ژاپني حدود 10 سال قبل ساخته شده و پس از آن توهو اعلام كرد اين كاراكتر عظيم‌الجثه براي هميشه بازنشسته مي‌شود.
نسخه انگليسي زبان «گودزيلا» كه با هزينه‌اي 130 ميليون دلاري توليد شده در سال 1998 به فروشي 150 ميليون دلاري در آمريكاي شمالي دست پيدا كرد.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019