تماس با مدیر
پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹


گفتگو با کوتاه‌ قدترین نامزد شورای شهر+عکس

گفتگو با کوتاه‌ قدترین نامزد شورای شهر+عکس

کوتاه‌ قدترین نامزد

در میان هنرمندان و هنردوستان تعدادی چهره های نا شناخته و کمتر محبوب وجود داشت که برای انتخابات شورای تهران شرکت کرده بودند در این میان یک نفر به نام مهدی ابراهیمی هم بود کوتاه‌ قدترین نامزد که جثه بسیار کوتاهی دارد و در 2-3 فیلم ایفای نقش کرده است از جمله اگه میتونی منو بگیر و مستاجر

 

 

 
 
او در کنار بازی در آثار نمایشی و سینمایی و اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری در سطح کشور، کارمند شهرداری منطقه 14 تهران هم هست.
 
از ابراهیمی درباره انگیزه‌اش برای شرکت در انتخابات شورای شهر پرسیدیم که توضیح داد: قطعا حق هر شهروندی است که بخواهد از حقوق خود در مسائل مدیریت شهری دفاع کند، بنابراین انتخابات شورای شهر بهترین فرصت است؛ تا افرادی با شرایط فیزیکی ما بتوانند در این رویداد شرکت کنند و از حقوق اجتماعی خود دفاع کنند.
 
او در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کنید رای می‌آورید؟ گفت: شاید رای آن چنانی نیاورم، چون افراد صاحب‌نام زیادی در این انتخابات شرکت دارند؛ اما رای آوردن مهم نیست بلکه مهم، حضور داشتن و ایجاد انگیزه برای افراد جامعه است، ضمن اینکه مسئولانی که رای می‌آورند، احساس مسئولیتشان بیشتر شود.
 
ابراهیمی با اشاره به نام‌گذاری سال 92 به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: ما هم تلاش می‌کنیم در سالی که به این نام نامگذاری شده است، در حد توان خود در رویدادهای اجتماعی حضور داشته باشیم.
 
این بازیگر به موضوع دیگری هم اشاره می‌کند؛ انجمن کوتاه‌قامتان بلندهمت که چهار سالی است فعالیت می‌کند و البته مهدی ابراهیمی هم یکی از اعضای آن است.
 
 
او امیدوار است با فعالیت بیشتر این انجمن افراد کوتاه قامت که شرایط فیزیکی‌شان مشابه اوست شناسایی شوند و امر توانمند سازی آنها جدی‌تر پیگیری شود.
 
ابراهیمی توضیح داد: این انجمن با همکاری شهرداری منطقه 14 فعالیت می‌کند و یکی از مهمترین کارهای ما شناسایی افراد نخبه و معرفی این افراد به کلیه اقشار جامعه است.ما سعی می‌کنیم دیدگاه معلولیتی را کنار بزنیم و بحث توانمند سازی این افراد را برجسته کنیم.
 
این هنرمند که متولد سال 1350 است و به گفته خودش در امور فرهنگی تحصیل کرده، حالا به مدت یک سال است که در مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه 14 عضو شده و آن گونه که خودش می‌گوید، با حوزه‌های مدیریت شهری بیگانه نیست.
 
ابراهیمی درباره حضور گسترده هنرمندان در انتخابات شورای شهر و تاثیر آنان در توجه بیشتر به مسائل هنری گفت: آن گونه که امام (ره) فرمود هنر دمیدن روح تعهد در انسان‌ها است، قطعا حضور آن‌ هنرمندان در عرصه‌های مدیریتی و هنری تاثیرگذار است. از سوی دیگر، مردم حرف یک هنرمند را بیشتر می‌پذیرند چون می‌دانند او از ته دلش سخن می‌گوید.
 

مهدی ابراهیمی بیشتر در این اندیشه است که با نامزد شدنش در انتخابات شوراها به دیگر دوستانش که شرایط فیزیکی مشابه او را دارند، نشان دهد می‌توان محدودیت‌های فیزیکی را کنار گذاشت و در فعالیت‌های مختلف شهری و هنری شرکت کرد

وبگردی
Copyright 2007 - 2019