تماس با مدیر
دوشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۳۹۸


گزارشBBC از آخرين‌وضعيت‌خاوری+تصویر

گزارشBBC از آخرين‌وضعيت‌خاوری+تصویر

به گزارش باشگاه خبرنگاران، “كلباسي” ادعا كرد خاوري و خانواده اش حاضر نشدند با وي مصاحبه کنند!

گزارشBBC از آخرين‌وضعيت‌خاوری+تصویر
خبرنگار بي بي سي افزود: محمودرضا خاوري پس از گذشت بيش از يک هفته از  استعفايش هنوز به ايران بازنگشته است، در حال حاضر خاوري به همراه خانواده اش در شهر تورنتو بسر مي بردند.

وي در ادامه گفت: پشت سر من خانه اي است در يک محله شناخته شده و مشهور در شهر تورنتو کانادا که مالک آن محمدرضا خاوري رئيس بانک ملي ايران است. براساس اطلاعات دفتر ثبت اسناد شهر تورنتو او حدود چهار سال پيش اين منزل را خريداري کرده است.

وي افزود: من دقايقي پيش زنگ منزل را زدم ولي با آنکه سر و صداهاي زيادي از داخل خانه مي آمد، کسي در را روي من باز نکرد. فقط خانمي را ديدم كه نسبت خود را با خاوري نگفت ولي او هم مصاحبه نكرد.

خبرنگار بي بي سي ادامه داد: همچنين يکي از ارشدترين مقامات کانادا به من گفت: دولت اين کشور از گزارشهايي درباره اختلاس بزرگ بانکي در ايران مطلع و درحال بررسي اين مسئله است که آيا خاوري تابعيت کانادا را دارد يا خير.

روزنامه ها و رسانه هاي کانادا هم در روزهاي گذشته به صورت گسترده به اين قضيه پرداخته اند. يکي از روزنامه هاي اصلي و ملي کانادا عکس همين منزل را در يکي از صفحات روزنامه چاپ کرده و نوشته است خاوري اگر از منزلش خارج شود و يا حاضر باشد که با رسانه ها گفتگو کند پرسش هاي زيادي درباره از وي پرسيده خواهد شد

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017