تماس با مدیر
شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰


گرانترین چای در دنیا تهیه شده از مدفوع پاندا

گرانترین چای در دنیا تهیه شده از مدفوع پاندا

نوع جدیدی از چای به بازار معرفی شده است که شاید به زودی مورد توجه دوستداران چای در سراسر دنیا قرار بگیرد. این چای گرانقیمت که گفته می شود هر کیلوی آن ۶۹۰۰۰ دلار است را می توان به عنوان گرانترین چای دنیا شناخت.

اما چه چیز سبب شده است تا این چای چنین قیمتی داشته باشد.شاید اگر از محتویات این چای باخبر شوید کاملا متعجب شوید این چای از مدفوع پاندا تهیه می شود و به عنوان گرانترین چای در دنیا شناخته می شود.

یک پروفسور چینی روشی را یافته است که می تواند با استفاده از مدفوع پاندا نوع چای بسیار خوش عطر و خوش طعم درست کند که به نظر می رسد مود توجه ذائقه همه چایخوران از سراسر دنیا قرار خواهد گرفت.
هم اکنون این دانشمند ومحقق چینی ۵ تن مدفوع پاندا جمع آوری کرده تا از آنها برای ساخت چای گران قیمت استفاده کند.بر طبق گفته ها خرس های پاندا که گیاه خوار هستند و عمدتا از گیاه بامبو تغذیه می کنند در حین فرایند گوارش تنها ۳۰ درصد از چیزی که می خورند را هضم میکنند و ۷۰ درصد از چیزی که می خورند را دفع می کنند.
ولی به جهت اتفاقاتی که در معده آنها روی بامبوهایی که خورده اند اتفاق می افتد مدفوع آنها به منبعی غنی از مواد معدنی و انواع فیبر که برای درمان انواع سرطان موثر است تبدیل می گردد.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019