تماس با مدیر
چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹


گرانترین شیشه عطردنیا،که تنها ۱۰عدد از آن تولیدشده+عکس

گرانترین شیشه عطردنیا،که تنها ۱۰عدد از آن تولیدشده+عکس

شركت “كلایو كریستین” Clive Christian تولید كننده این فرآورده گرانترین محصول جهان در زمینه عطر را No. 1 Imperial Majesty (شكوه شاهانه درجه 1) نامیده است. ظاهراً از این فرآورده هم اكنون 7 عدد به قیمت هر شیشه 300 هزار دلار پیش فروش شده است.

گرانترین شیشه عطردنیا،که تنها ۱۰عدد از آن تولیدشده+عکس

این عطر كه در بطرى هاى كریستالى بسیار نفیس ریخته و ارایه شده است، یك الماس سفید 5 قیراطى را هم به عنوان درپوش دریچه ى خود دارد. همچنین بطرى مذكور طوق زرینى نیز دارد كه از طلاى 18 عیار تهیه شده است.

عطر (شكوه شاهانه درجه 1) طبق گزارش روز شنبه 26/11/2011 روزنامه الریاض سعودى، هیچ گونه عنصر صنعتى در خود ندارد و تنها از مواد طبیعى كمیاب تهیه شده است.

در این عطر ملوكانه اسانس گلهاى وانیل تاهیتى بكار رفته است. عطر این گلها در طبیعت شش ماه طول مى كشد تا به اوج نفوذ و تاثیر خود برسد. به عبارت دیگر شش ماه انتظار لازم است تا بتوان این بو را در گلهاى شكفته احساس كرد. روغن درخت صندل هندى نیز در این عطر بكار رفته است. صندل هندى فقط 50 سال عمر مى كند.

علاوه بر اینها مواد طبیعى ویژه و نادر دیگرى در گرانترین عطر جهان بكار رفته است كه به نظر باید همچنان رازهایى در دل تولید كننده بماند و حالا حالاها به جایى درز نكند.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019