تماس با مدیر
دوشنبه, ۲۲ مهر , ۱۳۹۸


کنسرتی با یک میلیون ولت برق +عکس

کنسرتی با یک میلیون ولت برق +عکس

گروه های موسیقی همیشه به دنبال جذب بیشترین هوادار بوده اند و در این راه کارهای عجیبی انجام می دهند. استفاده از سازهای عجیب یکی از این روش هاست که باعث می شود افراد زیادی به کنسرت ها و گروه موسیقی جذب شوند.

گروه چینی “قوی های 10” چند سالی است که به عجیب ترین روش افراد را به کنسرت خود می کشانند و طرفداران فراوانی بدست آورده است. آن ها ساز اصلی خود را نیروی برق و هنری که به نام تسلا مشهور است قرار داده اند و با همنوازی کنار برق قطعه های موسیقی را اجرا می کنند.

“ونگ زنگزیانگ” که موسس و رهبر این گروه است می گوید از بچگی در مغازه های الکتریکی کار می کرده ولی علاقه عجیبی هم به موسیقی داشته است به همین علت وارد دانشکده موسیقی “فوجیان”(یک شهر کوچک در چین) شده است.

او در دوران دانشگاه تصمیم می گیرد هنر تسلا که بازی با برق است با موسیقی تلفیق کند و این کار را اولین بار در اتاقش وبا ولتاژ پایین انجام می دهد. از آن پس توانست افراد مشتاق دیگری را نیز پیدا کند و به کمک آنها گروه خود را تشکیل داد. “ونگ” این روزها عجیب ترین گروه موسیقی و البته خطرناک ترین آن ها را هدایت می کند.

او این روزها در کنسرت خود از یک میلیون ولت برق استفاده می کند. این میزان می تواند صدای مهیبی که از رعد و برق ها هم وحشتناک تر است ایجاد کند اما با کنترل خاص رهبر گروه به ساز متفاوت موسیقی تبدیل شده است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019