تماس با مدیر
سه شنبه, ۲۹ اسفند , ۱۳۹۶


کت های گرانقیمت که با ماشین زره‌پوش حمل می شود+عکس

کت های گرانقیمت که با ماشین زره‌پوش حمل می شود+عکس

کت های گرانقیمت

 

کت و شلواری طراحی شده است که به صورت سفارشی برای خریداران تولید و برای تحویل آن به مشتری از ماشین زره‌پوش استفاده می‌شود.

 الکساندر آموسو کارآفرین کالاهای لوکس است، البته لباس‌های مردانه تنها تخصص او نیست. با این حال او کت و شلوار نفیس یکصد هزار دلاری را تولید کرده است.

او ثروت خود را از راه تولید آهنگ‌های سبک هیپ هاپ برای گوشی‌های تلفن همراه و ساخت گوشی‌هایی از جنس طلا و تزئینات الماس به دست آورده است.

کت و شلوار ۶۶ میلیون تومانی

آموسو در سال 2009 شرکت تولید لباس خود را راه‌اندازی کرده است. در این کت و شلوار دو نوع از گرانقمت‌ترین پشم‌های دنیا یعنی وایکونا اعلا (vicuna) و کیویوک (qiviuk) به کار رفته است.

این کت های گرانقیمت به صورت سفارشی برای خریداران تولید و برای تحویل آن به مشتری از ماشین  زره‌پوش استفاده می‌شود. هر کت 9 دکمه دارد که از طلای هجده عیار و الماس ساخته شده است.

کت و شلوار بسپوک ونکوییش شماره 2 (Vanquish II Bespoke) طراحی شده توسط  الکساندر آموسو (Alexander Amosu)  یکصد و یک هزار و 860 دلار قیمت دارد.

این کت و شلوار به صورت سفارشی برای خریداران تولید و برای تحویل آن به مشتری از ماشین  زره‌پوش استفاده می‌شود. هر کت 9 دکمه دارد که از طلای هجده عیار و الماس ساخته شده است

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017