تماس با مدیر
پنج شنبه, ۶ تیر , ۱۳۹۸


کتک کاری در مراسم ازدواج دختر امیر قلعه نویی

کتک کاری در مراسم ازدواج دختر امیر قلعه نویی

مراسم ازدواج دختر امیر قلعه نویی

عروسی دختر قلعه نویی

به سلامتی و مباركی دختر امیر قلعه نویی مراسم ازدواج خود را برگزار كرد و در این مراسم افراد معروف و مشهور بسیار زیادی حضور داشتند كه برای تبریك به سرمربی استقلال در مراسم مذكور شركت داشتند.

گفتنی است در این مراسم اكثر بازیكنان تیم استقلال به همراه بازیگران طنز سینما و تلویزیون كه همگی استقلالی و از دوستان نزدیك امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شوند در این مراسم كه پنج‌شنبه شب برگزار شد، حضور داشتند.

در حالی كه بازیكنان استقلال همگی به مراسم دعوت بودند، فقط چهار نفر از آنها وارد جشن شدند و مابقی نفرات در مراسم حاضر نشدند.

حنیف عمران‌زاده، سیاوش اكبرپور، پژمان نوری و آرش برهانی نفرات حاضر در مراسم جشن دختر امیر قلعه‌نویی بودند.

نكته جالب توجه این كه اكبرپور و برهانی در طول فصل قبل اصلا رابطه گرمی با قلعه‌نویی نداشتند و كارشان در یكی، دو مرتبه به درگیری لفظی و رسانه‌ای هم كشیده شد.

اما شنیدیم این مراسم باشكوه حاشیه های جنجالی دیگری هم داشته است. حسن ریوندی را كه می‌شناسید! شومن و كمدین سبزواری كه سال‌هاست ساكن پایتخت شده و استعداد تقلید صدای او زبانزد عام‌ و خاص است.

ریوندی از یك نوع خاصی طنز بداهه در برنامه‌هایش استفاده می‌كند كه بر پایه بذله‌گویی، جوك و لطیفه استوار است و در اكثر اجراهای او این شیوه دیده می‌شود. این كمدین نسبتا سرشناس در طول اجرای برنامه بدون توقف و رودررو با تماشاچیان به تقلید صدا و تعریف جوك پرداخته و آنها را به خنده وامی‌دارد و…

اما آنچه باعث شد تا از حسن ریوندی بنویسیم به مراسم ازدواج دختر سرمربی استقلال برمی‌گردد. براساس شنیده‌ها یكی از مهمانان مراسم مورد اشاره این كمدین سبزواری بود كه در حین اجرای برنامه ناگهان جوكی درباره بروبچه‌های محله جوادیه تهران با تقلید صدا تعریف كرد.

همین تقلید صدا و به‌سخره گرفتن بچه‌های محله جوادیه تهران باعث اعتراض چند تن از مهمانان مراسم و در نهایت زد و خورد و درگیری شد.

البته این درگیری خیلی زود با دخالت نزدیكان قلعه‌نویی خاتمه یافت و ماجرا به خیر گذشت اما طفلكی حسن ریوندی تا پایان مراسم سكوت اختیار كرد و بی‌خیال ادامه اجرای خود شد

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2019