تماس با مدیر
چهارشنبه, ۲۷ شهریور , ۱۳۹۸


کتک‌ کاری لیدرهای پرسپولیس+تصاویر

کتک‌ کاری لیدرهای پرسپولیس+تصاویر

يكي از مسئولان پرسپوليس در محفلي خصوصي تمام اتفاقات رخ داده در حاشيه باشگاه را به نوعي به علي دايي ربط داده است و گفته ما در ديدارهايي كه ميزبان هستيم هم نمي‌توانيم به اين راحتي بنر به داخل ورزشگاه بياوريم .
باشگاه پرسپوليس از اولين روز آغاز ليگ برتر يازدهم زير سايه سنگين علي دايي قرار داشت. در بازي اول اين تيم با ملوان وقتي سرخپوشان گل خوردند علي دايي تشويق شد تا عده‌اي مدعي شوند كه سرمربي سابق پرسپوليس به تماشاگران خط داده است.

اما اين اتفاق در ديدارهاي ديگر هم تكرار و علي دايي در كرمان و بوشهر هم تشويق شد تا جايي كه علي كريمي گفته که دايي را مانند چماق بر سرمان مي‌كوبند.
باشگاه پرسپوليس اين روزها همچنان اسير حاشيه هاي مختلف است و حتي ليدرهاي اين تيم نيز با يكديگر درگير هستند و با يكديگر كتكاري مي‌كنند تا وضعيت اين باشگاه پرسپوليس همچنان پرابهام باشد.

يكي از مسئولان پرسپوليس در محفلي خصوصي تمام اتفاقات رخ داده در حاشيه باشگاه را به نوعي به علي دايي ربط داده است و گفته ما در ديدارهايي كه ميزبان هستيم هم نمي‌توانيم به اين راحتي بنر به داخل ورزشگاه بياوريم آن موقع چگونه است كه دوستان دايي به راحتي بنر او را به ورزشگاه آزادي مي‌آورند؟!

به هر حال عكس هایی که برای اولین بار منتشر شده و در آن ليدرها با یکدیگر كتك كاري مي‌كنند گوياي اوضاع آشفته پرسپوليس است.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019