تماس با مدیر
شنبه, ۲ تیر , ۱۳۹۷


کارگردان «دودکش» راننده تاکسی شد!+عکس

کارگردان «دودکش» راننده تاکسی شد!+عکس

محمد حسین لطیفی کارگردان «دودکش» در قسمتی از این سریال نقش کوتاهی ایفا کرد که چهارشنبه شب گذشته روی آنتن شبکه یک رفت.

در هفتمین قسمت از سریال مناسبتی«دودکش» دو شخصیت اصلی سریال، بهروز و عالیه به ترتیب با بازی امیرحسین رستمی و الناز حبیبی در سکانسی خیابانی پس از خروج از مغازه طلافروشی سوار یک تاکسی زردرنگ می شوند.در نمای بعدی با  کمی دقت مشخص می شود که راننده این اتومبیل محمد حسین لطیفی،کارگردان سریال است که با عینک دودی خودرو را هدایت می کند.

در این سکانس دو- سه دقیقه ای،عالیه پول زیادی را که حاصل از فروش طلاهاست به سمت بهروز می گیرد و راننده به اشتباه خیال می کند که مسافران قصد پرداخت کرایه را دارند و دست دراز می کند تا پول را بگیرد.

این حرکت او با واکنش سریع بهروز همراه می شود که کلافه است و با کنایه خطاب به راننده(لطیفی) می گوید«مگر می خواهی ما را قاچاقی از مرز رد کنی؟!» و پول را از دست او می قاپد.این شوخی دوباره تکرار می شود و در نهایت بهروز از خودرو پیاده می شود که راننده می گوید «ببخشید کرایه منو کی حساب می کنه؟!من کرایمو از کی بگیرم؟!» که عالیه این وظیفه را به عهده می گیرد.

متن ابتدایی سریال نیز که هر شب پخش می شود با صدای لطیفی ضبط شده است.این کارگردان ماه رمضان سال 1386 نیز که سریال مناسبتی «نردبامی بر آسمان» را روی آنتن شبکه یک داشت،قرار بود نقش یکی از شخصیتها را برعهده داشته باشد و حتی تست گریم هم شد،اما در نهایت این اتفاق نیفتاد.

امتیاز دهید

وبگردی
Copyright 2007 - 2017