تماس با مدیر
جمعه, ۹ خرداد , ۱۳۹۹


کارکنان ایرانی شبکه "من و تو "در ارتش + اسناد

کارکنان ایرانی شبکه "من و تو "در ارتش + اسناد

به گزارش باشگاه خبرنگاران ، يكي از مجريان شبکه ” من و تو” که مدتی است از این شبکه جدا شده ، اخیرا در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی (فرندفيد) از پیشنهادات به ظاهر دوستانه ارتش آمريكا که در قالب کار ترجمه مطرح می شود پرده برداشت .

” آلن ایر” سخنگوی فارسی زبانان وزارت امور خارجه امریکا ، که خود نیز فارسی صحبت میکند و انگشتر عقیق به دست دارد ! بارها با وعده اینکه آمریکا برای جوانان ایرانی دموکراسی، آزادی و رفاه میخواهد ، جوانان ایرانی را به ثبت نام در دانشگاههای امریکا تشویق کرده است. چندی پیش این دیپلمات امریکایی،  در سالروز تولد آزاده حسینی با تبریک به وی ، ارتباط صمیمانه ای را  ایجاد کرده و  به او  پیشنهاد کار به عنوان مترجم و با وعده اقامت و مزایای خوب در امریکا داده است.

اين گوينده سابق شبكه من و تو، با افشاي اين موضوع، خبر داده كه ارتش آمريكا به سراغ برخي ديگران از همكارانش در اين شبكه نيز رفته است.

کارکنان ایرانی شبکه

کارکنان ایرانی شبکه

گفتني است شبكه هاي “بي بي سي فارسي”، “صداي آمريكا” و “من و تو” با جذب برخي خبرنگاران اصلاح طلب از داخل كشور و كوچاندن آنها به انگليس و آمريكا، اين افراد را براي جذب در سرويس هاي جاسوسي، ارتش آمريكا و فرقه هاي ضاله مانند بهائيت آماده مي كنند.
 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019