تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۰ مهر , ۱۳۹۹


کارلوس کی‌روش راهی قطر می‌شود

کارلوس کی‌روش راهی قطر می‌شود

کی‌روش دوشنبه راهی قطر می‌شود

 

کارلوس کی‌روش دوشنبه راهی قطر می‌شود.

کارلوس کی‌روش(Carlos Queiroz) سرمربی تیم ملی فو‌تبا‌ل ایران دوشنبه (فردا) راهی قطر می‌شود تا از نزدیک دیدار‌های تیم امید در راه کسب سهمیه المپیک را نظاره کند. کی‌روش از موزامبیک راهی قطر خواهد شد و پس از نظاره دو دیدار تیم ملی امید، قطر را ترک خواهد کرد. علی کفاشیان این خبر را تایید کرد.

کارلوس کِی‌روش (carlos queiroz) به پرتغالی در سال ۱۹۵۳ به دنیا آمد.
کارلوس کی‌روش در زمانی که به عنوان بازیکن وارد زمین فوتبال می‌شد، در پست فوروارد بازی می‌کرد. چندی بعد از زمین فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد و به مربیگری رو آورد.

کارلوس کی‌روش در دهه ۹۰ هدایت تیم امید و تیم ملی پرتغال را بر عهده داشت و چند فصلی نیز در کشورهای آمریکا و ژاپن به مربیگری پرداخت.
کارلوس کی‌روش در گذشته به عنوان مربی در تیم‌هایی چون رئال مادرید، تیم‌های ملی آفریقای جنوبی و امارات متحده عربی فعالیت کرده و اولین بار در تابستان سال ۲۰۰۲ به منچستریونایتد پیوست.

 

کارلوس کی‌روش مربی موفق در رده سنی پایه
وی سال ۱۹۹۶ به ژاپن رفت و به مدت یک سال با تیم ناگویا تجربه کسب کرد و سال ۱۹۹۹ با فدراسیون امارات قرارداد بست و یک سال نیز با این تیم کار کرد.

کارلوس کی‌روش در سال ۲۰۰۲ با تیم ملی آفریقای جنوبی قرارداد بست و ۲ سال آنجا بود سپس به منچستر یونایتد پیوست و بعد از یک سال با رئال مادرید قرارداد بست.
او سالی ناموفق را در رئال مادرید گذراند و بار دیگر در سال ۲۰۰۴ به منچستر یونایتد بازگشت و به عنوان کمک الکس فرگوسن تا سال ۲۰۰۸ به تجربه اندوزی پرداخت.

وبگردی
Copyright 2007 - 2019