تماس با مدیر
پنج شنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹


چگونگی ثبت‌نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب

چگونگی ثبت‌نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب

ثبت نام بن کارت دانشجویی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از طریق سایت نمایشگاه کتاب صورت می گیرد.به گزارش فارس، شرایط ثبت نام بن کارت های دانشجویی اعلام شد؛ بر این اساس ثبت نام بن کارت های دانشجویی از ۲۵ فروردین آغاز و تا ۱۵ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.
دانشجویان می توانند به سایت tibf.net مراجعه و از طریق فرمی که بدین منظور آماده شده ثبت نام کنند.

علاقه مندان در هنگام ثبت نام در این سایت با استفاده از شماره کارت ملی و شماره کارت دانشجویی فرم مخصوص بن کارت را پر کرده و با واریز ۲۰۰ هزار ریال ثبت نام را ادامه می دهند.

۲۰۰ هزار ریال برای این بن کارت ها از طریق دانشجویان و ۲۰۰ هزار ریال نیز از سوی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد به این امر اختصاص یافته است.

از این رو دانشجویان بعد از پبت ن ام از طریق سایت نمایشگاه برای تحویل گرفتن کارت به بانک صادرات مراجعه می کنند؛ تحویل این بن کارت ها پیش از نمایشگاه بیست و پنجم کتاب خواهد بود چرا که برای این بن کارت ها سقف تعیین شده که اگر میزان ۲۰ میلیارد ریال سقف پر شود سایت بسته می شود.

امکان استفاده یک دانشجو از دو سهمیه وجود ندارد چرا که شماره های دانشجویی از وزارتخانه ها اخذ شده است. برای این بن کارت ها دانشجویان می توانند تا ۱۵ اردیبهشت ماه اقدام کنند که این زمان در تهران و شهرستان ها یکسان خواهد بود.

دانشجویان برای ثبت نام می توان در طول زمان اعلام شده به سایت مراجعه کنند تا با اختلال در ثبت نام مواجه نشوند.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019