تماس با مدیر
سه شنبه, ۱۷ تیر , ۱۳۹۹


چگونه گوسفند زنده را برای قربانی انتخاب کنیم؟

چگونه گوسفند زنده را برای قربانی انتخاب کنیم؟

قیمت گوسفند زنده

قیمت گوسفند زنده

قربانی کردن گوسفند زنده یکی از سنت های پسندیده ای است که به منظور دادن نذری به فقراء و افراد تهیدست صورت می گیرد. قربانی کردن، برای نوزاد تازه متولد شده ای صورت می پذیرد که در روز هفتم تولد خودش است. این کار را به منظور دفع هر گونه بلا و مصیبت برای نوزاد نامبرده شده انجام می دهند تا هر گونه شر و مریضی از وجود وی رخت بربندد. اما سوال اینجاست که چگونه می توان گوسفند زنده را قربانی نمود؟ آیا هر کسی می تواند بدون هیچ گونه اطلاعی و تجربه ای رو به قربانی کردن گوسفند آورد؟ این ها سوالاتی است که در ادامه سعی بر پاسخ گویی آن ها شده است. پس با ما همراه باشید تا  به شما راهکاری را برای انتخاب گوسفند زنده برای  قربانی کردن ارائه سازیم تا خرید خود را صورت دهید.

قیمت گوسفند زنده

برای آنکه بتوان گوسفندی را قربانی نمود؛ در وهله نخست می بایست رو به خرید گوسفند آورد. پس خرید گوسفند اولین گزینه پیش روی شماست که شما می بایست به منظور قربانی کردن پس از پرداخت قیمت گوسفند زنده آن را به دست فردی سپرد که چگونگی قربانی کردن گوسفند زنده را به خوبی می داند و شرایط و آداب و احکام سر بریدن گوسفند را به خوبی رعایت می کند. برای این منظور می بایست از قیمت گوسفند امروز مطلع بود. چرا که قیمت گوسفند روز به روز تغییر می کند و شما بایستی بر حسب قیمت گوسفند روز آن را برای خود خریداری نمایید تا آن را به دست فردی سپارید که شرایط لازم را برای سر بریدن گوسفند زنده دارد و می تواند گوسفند خریداری شده شما را قربانی نماید.

 

شرایط لازم برای قربانی کردن گوسفند زنده

همان طور که گفته شد؛ اولین گام برای قربانی کردن، خرید گوسفند زنده است. برای این منظور می توان به مراکز فروش گوسفند رهسپار شد و یک گوسفند مناسب را برای قربانی کردن برای خود انتخاب کرد و آن را به دست کسی سپرد که شرایط لازم را برای قربانی کردن گوسفند زنده دارد. اولین شرط ذابح یا ذبح کننده گوسفند این مسئله است که وی می بایست فردی مسلمان بوده و هیچ گونه دشمنی یا مخالفتی با آیین مقدس اسلام نداشته باشد. چنین فردی می تواند گوسفند زنده را قربانی کند و در غیر این صورت نباید گوسفند را به دست کسی سپرد که فرد مسلمانی نیست. پس از آن که شرط اولیه قربانی کردن گوسفند زنده صورت پذیرفت. چنین فردی می بایست یک سری دعاهای مخصوص را پیش از قربانی کردن و پس از آن بخواند و با ذکر و نام خداوند متعال مراحل لازم را برای قربانی کردن گوسفند به درستی پیش برد. اما این پایان کار نیست. فرد ذبح کننده می بایست بداند که به چه شیوه ای گوسفند زنده را ذبح نماید و به اصطلاح سر وی را برای قربانی کردن ببرد تا روند قربانی کردن به درستی صورت گیرد.

انتخاب گوسفند زنده

 

چگونگی انتخاب گوسفند زنده

برای آنکه بتوان یک گوسفند زنده را برای قربانی کردن انتخاب کرد؛ در صورتی که فرد مورد نظر توانایی مالی داشته باشد و از نظر اقتصادی مشکلی برای خرید گوسفند زنده نداشته باشد؛ مستحب است که از میان گوسفندان مختلف برای خرید دام، یک گوسفند فربه و چاقی را انتخاب کند که بتواند با قربانی کردن آن گوشت آن را با تعداد بیشتری به فقراء و نیازمندان پخش کنند. چرا که هر چقدر بتوان به افراد بیشتری گوشت نذری داد؛ می توان ثواب بیشتری را در بارگاه خداوند متعال برد و افراد بیشتری را مشمول دریافت این گوشت نذری نمود. بنابراین همیشه بهتر است که گوسفند چاقی را برای قربانی کردن انتخاب کنیم. اما برای خرید گوسفند زنده باید چه کار کنیم و کجا به راحتی به گوسفند مورد نظر خود دسترسی داشته باشیم؟

دسترسی آسان به گوسفند با ورود به فروشگاه آنلاین گوسفند زنده دام کالا

وب سایت اینترنتی فروش آنلاین گوسفند زنده دام کالا بدون هیچ واسطه ای بستری را برای شما فراهم نموده است تا در بستر اینترنت و آنلاین بتوانید گوسفند زنده را برای قربانی کردن به راحتی خریداری کنید. ضمن اینکه انتخاب گوسفند با وجود درج قیمت گوسفند و وزن آن به راحتی در این وب سایت اینترنتی صورت می گیرد. نکته قابل توجهی که در خصوص این وب سایت اینترنتی وجود دارد؛ ذکر این مسئله است که ارسال گوسفند زنده و نیز ذبح آن به صورت رایگان در محل شما به راحتی میسر می باشد. بنابراین در صورتی که شما خودتان نمی توانید شیوه اصولی ذبح گوسفند را صورت بخشید؛ می توانید کار را به کاردان آن سپرده و با خرید از فروشگاه آنلاین فروش گوسفند زنده دام کالا علاوه بر خرید گوسفند از وجود ارسال رایگان و نیز ذبح رایگان آن نیز بهره مند شوید.

 

وبگردی
Copyright 2007 - 2019