فان پاتوق
پایگاه سرگرمی تفریحی علمی

خبرنامه روزانه فان پاتوق

خودمان از ایمیل های اسپم بیزاریم پس خیالتان راحت .

@

چه رنگ مويي استفاده كنيم جذاب تر بشيم؟؟

توسط : مدیر سه شنبه, ۲۸ام تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰:۵۷ 27,401


چه رنگ مويي استفاده كنيم جذاب تر بشيم؟؟

چه رنگ مويي استفاده كنيم جذاب تر بشيم؟؟


از رنگ موهاي.تان خسته شده.ايد؟ اما نمي.دانيد آنها را چه رنگي كنيد و ميان رنگ.هاي مختلف ترديد داريد؟ در اينجا نكاتي را بيان مي.كنيم تا با كمك آن بتوانيد رنگ مويي كه بيشتر به چهره شما مي.آيد را انتخاب كنيد. به شما ياد مي.دهيم، چگونه با رنگ انتخابي خودتان زيباترين باشيد.
چه رنگ مويي استفاده كنيم جذاب تر بشيم؟؟

شما دوست داريد موهاي.تان چه رنگي باشد، شرابي، قهوه.اي يا بلوند؟ به.نظر خودتان كدام رنگ براي شما مناسب.تر است؟ آيا مي.دانيد براي انتخاب رنگ بايد چه نكاتي را درنظر بگيريد؟ آيا مي.دانستيد كه هنگام انتخاب رنگ مو بايد رنگ پوست در نظر گرفته.شود، علاوه.بر رنگ پوست ويژگي.هاي ديگري هم هستند كه شما قبل از رنگ.كردن حتما بايد درنظر بگيريد. در اينجا نكاتي را براي شما بيان مي.كنيم تا با كمك آن بتوانيد رنگ مويي كه بيشتر به چهره شما مي.آيد را انتخاب كنيد. به شما ياد مي.دهيم، چگونه با رنگ انتخابي خودتان زيباترين باشيد.

براي آن.ها كه رنگ.هاي روشن را دوست دارند

رنگ موي روشن Blonde

در چه صورتي موها را بلوند كنيد؟

 • . اگر جزو كساني هستيد كه به.طور مرتب به موهاي.تان رسيدگي مي.كنيد؛ بلوند براي شما مناسب است، بلوند بودن اصلا راحت نيست، بايد هميشه موها آرايش و مدل مناسب داشته باشند.
 • اگر مي.خواهيد موهاي.تان را بلوند كنيد، رنگ پوست شما خيلي مهم است. موي بلوند براي كساني كه پوست آن.ها مايه.هايي از صورتي دارد بسيار مناسب است اما اين رنگ براي خانم.هايي كه رنگ پوست.شان گندمي يا تيره.تر است چندان مناسب نيست.

 

چگونه موي بلوند خوش رنگي داشته. باشيد؟

 

 • اگر موهاي خود را روشن كرده.ايد بايد در حالت.دهنده.هايي كه به موهاي.تان مي.زنيد دقت بيشتري كنيد، از هر حالت.دهنده.اي كه استفاده مي.كنيد مثل موس يا ژل بايد در آن الكل وجود نداشته باشد چون بيشتر موها بعد از روشن شدن خشك و بدون طراوت مي.شوند و استفاده از مواد حالت.دهنده الكل.دار مي.تواند وضعيت موها را خراب.تر كند؛ بنابراين قبل از خريد برچسب حالت.دهنده موردنظرتان را به دقت نگاه كنيد.
 • به.طور جدي به شما توصيه مي.كنيم موهاي.تان را سفيد نكنيد و اجازه دهيد تنها عضو سفيد شما دندان.هايتان باشد. هرچه.قدر بيشتر رنگ موهاي شما به پلاتيني نزديك باشد، چهره شما خودش را خسته.تر نشان مي.دهد.اگر مي.خواهيد موهاي.تان را بيشتر از 2 درجه روشن.تر از رنگ طبيعي.اش كنيد بهتر است اين كار را به يك آرايشگر ماهر بسپاريد چون روشن كردن موها كاملا نياز به تخصصي ويژه دارد تا موها زرد نشوند.
 • بهتر است به جاي ريمل مشكي از قهوه.اي استفاده كنيد و به.طور كلي آرايش ايده.آل براي شما رنگ هلويي است.

اگر رنگ موهاي.تان قهوه.اي است و مي.خواهيد آن را به بلوند تغيير دهيد، سعي كنيد بلوند خيلي روشني انتخاب نكنيد. اگر مي خواهيد رنگ مو و پوست.تان ضد. و نقيض باشد به شكلي كه هر 2 رنگ خوب جلوه كند، هايلايت و مش. براي شما مناسب است.

اگر موهاي.تان را روشن كرده.ايد و حالا ريشه.ها درآمده است و شما به هيچ وجه وقت آرايشگاه رفتن نداريد، با يك راه حل ساده مي.توانيد آرايشگاه رفتن خود را چندين هفته به عقب بيندازيد. از داروخانه يك رنگ بلوند دودي نسبتا تيره.تر بخريد، سپس با دقت فراوان با يك مسواك روي ريشه.ها بزنيدو حدود 2 تا 3 دقيقه صبر كنيد و سپس بشوييد، اين كار تيرگي ريشه.ها را مي.گيرد و شما مي.توانيد آرايشگاه رفتن خود را به تاخير بيندازيد.

چه رنگ مويي استفاده كنيم جذاب تر بشيم؟؟

براي آن.ها كه رنگ شرابي را دوست دارند

رنگ موي قرمز Redhead

 

در چه صورتي موها را شرابي كنيد؟
 • حواس.تان باشد، موهاي شما جعبه مداد رنگي نيست؛ قرمز يا شرابي يك رنگ كاملا خاص است. در صورتي موهاي.تان را اين رنگ كنيد كه اعتماد به نفس كافي داشته باشيد و بتوانيد گاهي نگاه.هاي عجيب و غريب اطرافيان را قبول كنيد. شايد بتوان گفت موهايي قرمز يا شرابي مثل يك لباس پرزرق و برق است كه توجه همه را به.خود جلب مي.كند.
 • درصورتي موهاي.تان را اين رنگ كنيد كه كاملا سالم باشند. اگر موهاي شما خشك و آسيب.ديده هستند، احتمالا رنگي مطابق ميل شما به.دست نخواهد آمد و مهم.تر آن.كه رنگ ماندگاري چنداني روي موها نخواهد داشت (رنگ.هاي فانتزي حتي روي موهاي سالم نيز خيلي ماندگار نيستند).

 

چگونه موي شرابي خوش.رنگي داشته باشيد؟

 

 • همان.طور كه قبلا گفتيم، قرمز و شرابي از رنگ.هايي هستند كه دوام چنداني ندارند. بنابراين تا جايي كه ممكن است كمتر موهاي.تان را بشوييد. بهترين حالت اين است كه شما هفته.اي 2 بار موهاي.تان را بشوييد و نهايتا اگر موهايي خيلي چرب يا خيلي نازك داريد يك روز درميان موهاي.تان را شست.وشو دهيد. بهتر است موهاي.تان را با آب ولرم آبكشي كنيد و به هيچ.وجه از آب داغ استفاده نكنيد.
 • بهتر است از شامپوهاي ملايم استفاده كنيد، همچنين بايد بدانيد بيشتر شامپوها و لوسيون.هاي ضدشوره براي موهاي قرمز سم هستند.
 • رنگ قرمز مو بيشتر و سريع.تر از هر رنگ ديگري اكسيد مي.شود، اگر قرار است مدت زمان زيادي خارج از خانه باشيد و مي.خواهيد موهاي جلوي سر شما زود رنگش را از دست ندهد مي.توانيد از هدبندهاي رنگي استفاده كنيد تا موها را از اشعه.هاي زيان بخش خورشيد مثل UV محافظت كنيد.

به.طور حتم موهايي سالم كه ازآنها به درستي مراقبت مي.شود، جلوه رنگ قرمز.شان بسيار بيشتر است.

توصيه ما اين است كه به هيچ وجه وسوسه نشويد رنگ موهاي.تان را بادمجاني كنيد چون معمولا خوش رنگ نمي.شود و به كمتر صورتي مي.آيد، اگر اين طيف رنگ را دوست داريد مي.توانيد رنگ موهاي.تان را مسي يا قهوه.اي مايل به قرمز يا…. بكنيد.

چه رنگ مويي استفاده كنيم جذاب تر بشيم؟؟

براي آن.ها كه رنگ قهوه.اي را دوست دارند

رنگ موي قهوه.اي Brunette

در چه صورتي موها را قهوه.اي كنيد؟

 • اگر جزو آدم.هايي هستيد كه چندان حوصله رسيدن و مراقبت زياد از موهاي.تان را نداريد؛ احتمالا رنگ.هاي خانواده قهوه.اي براي شما مناسب است، چون مي.توان گفت نگهداري از موهاي قهوه.اي نسبتا به رنگ.هاي ديگر آسان.تر است، همچنين قهوه.اي جزو رنگ.هايي است كه شما مي.توانيد خودتان به.راحتي در خانه به موهاي.تان بزنيد و تا حد زيادي به رنگ دلخواه.تان نيز نزديك شويد، البته اين مورد شامل كساني كه خودشان به.طور طبيعي موهاي بور دارند، نمي.شود.
 • اگراحساس مي.كنيد.، .موهاي.تان آسيب ديده و بدون طراوت شده است، موهايي با رنگ تيره نور را منعكس مي.كند و در نتيجه موها هم زنده.تر به.نظر مي.آيند، هم آسيب.ديدگي.ها و شكنندگي.هاي مو پنهان مي.ماند، همچنين اگر موهاي شما وز داشته باشد كمتر خود را نشان مي.دهد و اگر به هر دليل موها معايبي داشته باشند كمتر مشخص مي.شود.

چگونه موي قهوه.اي خوش رنگ داشته باشيد؟

 • جالب است بدانيد مدل موهاي شما در خوش.رنگ به.نظر رسيدن موهاي.تان تاثير بسياري دارد. اگر موهاي خود را به.صورت يك دست كوتاه كرده.ايد، بايد تمام موها كاملا يك رنگ باشند تا رنگ موها به.خوبي خود را نشان دهد. اگر موها كوتاه باشند يا آن.ها را به.صورت لايه.لايه كوتاه كرده باشيد، بهتر است موها را به.گونه.اي رنگ كنيد كه پايين موها يعني نوك آن.ها كمي.شن.تر باشد تا لايه لايه بودن موها خود را به.خوبي نشان دهد.

احتمالا براي.تان پيش آمده است كه گاهي وقتي خودتان موهاي.تان را در خانه رنگ مي.كنيد، موها نارنجي .مي.شوند يا به عبارتي تن.هايي از قرمز يا نارنجي ديده.مي.شود، به.خصوص زمان.هايي كه از رنگ قهوه.اي طلايي استفاده مي.كنيد. پيشنهاد ما اين است كه 2 رنگ بخريد يك رنگ قهوه.اي طلايي و رنگ قهوه.اي طبيعي و آن.ها را با هم مخلوط كنيد و سپس به موهاي.تان بماليد.

 

مطالب مرتبط
«لیتریک ایزمن» Leatrice Eiseman، مدیر اجرایی شرکت پنتون Pantone که استاندارد رنگ‌های لباس و صنایع خانگی را تعیین می‌کند، در این باره گفته است: این رنگ بنا بر ایده تحرک و ...
دیدن مطلب
زمانیکه به روش های زیبایی در زمستان می رسیم دو نکته به ذهنمان خطور می کند: رطوبت و پوسته شدن ! بدن: بدن شما در برابر باد سرد و خشک ...
دیدن مطلب
بهترین آشپز دنیا هم که باشید، وقتی اسم میهمان و میهمانی شام بیاید، دست و پایتان را گم می کنید و استرس می گیرید که حالا چه ...
دیدن مطلب
  برگ رسیدی که از دستگاه خودپرداز دریافت می کنید ؛ در محل رها نکنید و در صورت عدم نیاز آن را معدوم نمایید . معاونت اجتماعی تهران بزرگ هشدارهای پلیسی ...
دیدن مطلب
با وجود گذشت بيش از يك هفته از خبر رسوايي سوءاستفاده جنسي مربي فوتبال دانشگاه پنسيلوانيا، اعتراضات به اين فاجعه‌ي انساني هنوز ادامه دارد. به گزارش ایسنا ، جو ساندوسكي كمك ...
دیدن مطلب
زنی به خاطر رنگ نکردن موهایش و جذاب نبودن اخراج شد
در سال ۲۰۰۹ کارفرمای خانم سندرا راولین از این زن ۵۲ ساله می‌خواهد تا لباس‌های جذاب‌تر و جوان‌پسندانه‌تر بپوشد، از زیورآلات بیشتر استفاده کند و در نهایت موی خود را ...
دیدن مطلب
تصاویر لپ تاپی که در دو حالت افقی و عمومی استفاده می‌شود
رایانه قابل حمل مفهومی فوجیستو به نام "اندرسون نوت بوک" طرح مفهومی جدیدی است که در رقابت طراحی پرتال Designboom ارائه شده است. این رقابت با هدف ارائه طراحها و عملکردهای ...
دیدن مطلب
آیا شما هم جزو آن دسته از خانمهایی هستید که باید از این کرم شب استفاده کنید یا خیر؟   كرم‌های بازسازيیكننده پوست كرم‌‌هايی هستند كه پوست‌های شكسته را بازسازی و ترميم ...
دیدن مطلب
 مواد لازم:      هویج: ۳۷۵ گرم   سیب زمینی: ۲۷۵ گرم سبزی پلوئی: مقداری کلم پیچ قرمز: ۵ برگ نخود فرنگی: ۷۵۰ گرم برنج: ۱۰۰۰ گرم  طرز تهیه:      هویج و کلم و سیب زمینی و نخود ...
دیدن مطلب
سازمان بهداشت جهانی پس از بررسی پژوهش های متعددی، رابطه ای احتمالی بین استفاده از تلفن همراه و تومر های مغزی نادر می بیند. اما هنوز به طور قطعی ثابت ...
دیدن مطلب
مؤسسه رنگ «پنتون»، رنگ سال 2012 را مشخص کرد!
روش هایی برای زیبا و جذاب بودن در فصل سرد
20تـوصـیـه جالب که غذای شما را خوش طعم تر می کند
هشدارهای پلیسی هنگام استفاده از کارتهای بانکی
سوء استفاده جنسي مربي فوتبال از 8 بازيكن
زنی به خاطر رنگ نکردن موهایش و جذاب نبودن اخراج شد
تصاویر لپ تاپی که در دو حالت افقی و عمومی استفاده می‌شود
چه کسانی باید از كرم بازسازی ‌كننده ی شب استفاده کنند؟
پلوی سه رنگ ویژه ی میز مهمانیهای شما!
ارتباط احتمالی تومر مغزی و استفاده از تلفن همراه


چه رنگ مويي استفاده كنيم جذاب تر بشيم؟؟


برجسپ ها : شما اینجا هستید :
صفحه اصلي » خانواده » آرایشی » چه رنگ مويي استفاده كنيم جذاب تر بشيم؟؟

پاسخ دهید

*

X بستن تبليغات