تماس با مدیر
شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۰


چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک

در گذشته ماسک های بهداشتی بیشتر برای مصارف پزشکی یا در شهرهای آلوده استفاده میشد. با آلوده شدن هوا در شهر های پر ازدحام تقاضا برا ماسک های بهداشتی و فیلتردار بیشتر می شد. در شرایط تعادل عرضه و تقاضا برای ماسک های بهداشتی، تولید کنندگان ماسک مشکلی در تامین ماسک کشور نداشتند. اما با ورود ویروس کرونا، تقاضا برای ماسک های بهداشتی و اصطلاحا ماسک های پزشکی به یکباره افزایش پیدا کرد. افزایش تولید ماسک باعث شد نیاز به چاپ جعبه های ماسک بهداشتی هم بیش از پیش احساس شود.

 

بسیاری از چاپخانه های فعال در کشور که تا پیش از این تولیدات دیگری داشتند، در این دوره بخش زیادی از ظرفیت خود را به چاپ جعبه های ماسک اختصاص داده اند تا بخشی از نیاز بازار تامین شود.

چاپ جعبه ماسک و بطور کلی محصولات بهداشتی و پزشکی، شرایط متفاوتی دارد که مهم ترین مورد بهداشت در فرایند است. چاپ جعبه باید در فضای بهداشتی انجام شود. از طرفی مقوای مصرفی هم باید بهداشتی باشد.

 

مقوای ایندربرد و پشت طوسی

دو مقوای رایج در چاپ جعبه ماسک، مقوای ایندربرد و مقوای پشت طوسی هستند. مقوای ایندربرد یا مقوای دارویی تنها مقوای مورد تایید از نظر بهداشتی است. این مقوا وارداتی بوده و پیش از این در تولید جعبه های دارویی بیشتر مورد استفاده قرار میگرفت. اما با توجه به تقاضای بالا و قیمت نسبتا بالاتر مقوای ایندربرد، بسیاری از تولیدکنندگان از مقوای پشت طوسی در تولید جعبه ماسک استفاده میکنند. این مقوا مقاومت و قیمت کمتری دارد.

 

فرایند چاپ

در فرایند چاپ جعبه ماسک در ایرانیان پک علاوه بر رعایت اصول بهداشتی، کیفیت چاپ هم معیار مهمی برای تولیدکنندگان ماسک است. جعبه و بسته بندی ماسک می تواند یکی از بهترین راههای تبلیغ برای تولیدکننده باشد به همین دلیل بسیاری از تولیدکنندگان حساسیت خاصی روی نوع جعبه ماسک دارند. چاپ جعبه های ماسک با چاپ افست انجام می شود که از لحاظ کیفی بسیار مناسب است. در این نوع چاپ محدودیتی از لحاظ طرح وجود ندارد و می توانید از طرح های موجود در بازار هم استفاده کنید.

 

ابعاد جعبه ماسک

جعبه های ماسک براساس نوع ماسک و تعداد ماسکی که در آن قرار میگیرد متغیر است. ماسک های بهداشتی را معمولا در تعداد ۱۰، ۵۰ و ۱۰۰ عددی در جعبه قرار می دهند که طبیعتا ابعاد جعبه این ماسک ها هم متفاوت است. از طرفی ماسک های پزشکی با ماسک های فیلتر دار یا اصطلاحا ماسک n95 متفاوت هستند. برای انتخاب سایز درست بهتر است چند ماسک را روی هم قرار داده و طول و عرض مورد نیاز را اندازه گیری کنید. یا می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید تا بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهند.

 

بازه زمانی چاپ جعبه ماسک

تقاضا برای ماسک لحظه ای است. به همین دلیل تولیدکنندگان ماسک زمان زیادی برای تولید جعبه ماسک ندارند. یکی از مهم ترین معیارهای نتخاب تولیدکننده جعبه ماسک، زمان تحویل است. بطور کلی جعبه های ماسک را بین ۲ تا ۱۰ روز کاری تولید میکنند. زمان منطقی برای چاپ جعبه ماسک ۴ الی ۵ روز کاری است. بهتر است این زمان را درنظر گرفته و موجودی انبار خود را برای هفته شارژ نگه دارید.

طراحی جعبه های ماسک محدود به نمونه های موجود در بازار نیست. شما میتوانید با طرح اختصاصی خود در بازار به رقابت بپردازید.  کافی است به وب سایت ایرانیان پک بروید و نمونه های مختلف جعبه ماسک به همراه قیمت های آن را در آن ببینید و سفارش دهید. این مجموعه سفارش های شما را با طراحی رایگان انجام میدهد.

همچنین بخوانید:

واقعیت ویروس کرونا + تشخیص

وبگردی
Copyright 2007 - 2019